2733
2734

خانما من چیکار کنم رو صورتم دیگه از این خال های ریز درنیاد؟؟؟؟

بخدا روانی شدم افتادن رومخم هی من میرم برمیدارم دوباره درمیان اخه دلیلش چیه اعتماد به نفسمو گرفتن  عکس بدون فیلتره تازه تو عکس کمرنگ تر افتادن مجبورم اینارو با کرم پودر همیشه بپوشونم

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

فیشیال برو

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر پوست برید حتما که نمونه برداری کنه اگر خواست 

ینی میتونم بگم هرماه یکی دوتا درمیاد

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2738
نگا کنین دوسه تاش تازه دراومدن رو  بازوهامم دراومده😭 مامانم با اون سن یه خال رو صورتش نداره

قبل اینک برداری کمتر بود؟ منظورم بعد برداشتن زیاد نشد؟

کارما وجود داره بشین و تماشا کن رفیق ..................                        وقتی یک کاربر ناراحته و تو تایپ میکنی ببخشید خندم گرفت یعنی تو یک بیشعور هستی✌️🤌 بیزار از تاپیک های حس ششم!!!!! حس ششمُ و زهر مااااااار ؛ راستی مرسی که امضامو خوندی و اینکه اسمم رو یادت باشه تو تاپیک های جنجالی تگم کن 😁

تازه میگم تو عکس کمرنگ افتادن پوستمم سفیده بدجور تو چشم میزنن 

2706