2737
2734

اینطوریه که الان یکی بیاد خواستگاری و جواب منفی بدی نه تنها خانواده پسره بلکه کل فامیل میان میگن دختره لابد دلش پیش یکیه که اینو رد کرده؟یعنی انقد پسرا رو بالا و بی نقص و خفن میدونن که تنها دلیل رد شدنشون این باشه؟اصلا فکر نمیکنن به اینکه شاید از پسر ما خوشش نیومده

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

دقیقا همینجوریه انگار پسرشون تحفه بوده😂

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

یه خواستگار داشتم ازش خوشم نیومد به هم نمیخوردیم مامانم گفت بهشون بگیم دخترمون سنش کمه که قبول نمیکنیم وگرنه از خدامونه میگم خب مادر من چه کاریه میگه اگه بگیم خودت نپسندیدی ممکنه فکر کنن دلت پیش یکیه که اینو رد کردی میگم چه ربطی داره یعنی انقد پسره خودش رو بی نقص می‌دونه که اگه رد بشه من مشکلی دارم؟

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
دلیلش بی کم بودن ازدواجه

متوجه نشدم

2740
چون الان کسی به خواستگار نه نمیگه نمیدونم والا اطرافم که اینو دیدم

نه بابا تو منطقه ما که از اول همین بوده

جوری جا انداختن که دخترا باید از خداشون باشه همیشه

متوجه نشدم

کم بودن ازدواجه دلیلیش...چون الان کم شده بری خاستگاری خانوادهاا میگن تو این وضع بی شوهری چرا رد کرد حتما دختره مشکل داره حتی اگه دختره رد کرده باشع

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
خب نمی خوان دل پسرشون بشکنه

نه بابا فکر کن مثلا طرف اومده خواستگاری ردش کردیم بعد یمی از فامیلامون از اونور اومده گفته حتما دلش پیش یکی بوده که رد کرده

درصورتیکه اون فامیلمون اصلا ربطی به خواستگاره ندارهدکه بگه پسره دلش نشکنه

کم بودن ازدواجه دلیلیش...چون الان کم شده بری خاستگاری خانوادهاا میگن تو این وضع بی شوهری چرا رد کرد ...

درسته اما این حرف از همون اولم از اون قدیما هم تو منطقه و فامیلای ما اینجور بوده که دختر همیشه باید از خداش باشه و این پسره ست که حق ایراد گرفتن داره

نه بابا فکر کن مثلا طرف اومده خواستگاری ردش کردیم بعد یمی از فامیلامون از اونور اومده گفته حتما دلش ...

خب همین که دختر از یک پسر خوشش نمیاد یعنی منتظر هست که بهترش بیاد دیگه، باز هم میشه همون که دلش به یکی دیگه هست.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
کم بودن ازدواجه دلیلیش...چون الان کم شده بری خاستگاری خانوادهاا میگن تو این وضع بی شوهری چرا رد کرد ...

عزیزم بی شوهری نیست اوضاع،اوضاع

نبودن مردی که ادم باشه هست....وگرنه کی از ازدواج بدش میاد ؟هیچکس..پس این موضوع ادم نبودن طرف مقابله

مثلا مردی ک تو نینیسایت باشه مرد زندگی نیس و جای خواهرمونه

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
2706