2733
2739
عنوان

عاقا چرا انقد مردم پسر خودشونو شاخ میدونن؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 62 پست
اونایی ک ازدواج نمیکنن همونایین ک بلند پروازن و اخرشم ب یکی بله میگن ک از سر ناچاریه یا بعدش خیانت.. ...

آخه نه پسرهاا با این وضعیت دوست دارند مسئولیت قبول کنند نه دخترها

همه می خوان آزادی هاشون سرجاش باشه ولی تعهد وتاهل هم باشه، یک هرج ومرجی شده که کسی راه به کارش نمیبره.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
اونایی ک ازدواج نمیکنن همونایین ک بلند پروازن و اخرشم ب یکی بله میگن ک از سر ناچاریه یا بعدش خیانت.. ...

شما انگار منظور منو نمیگیری کلا 

اولا همه خانما اینطور نیستند اینجا اکثرا از قشر عادی یا پایین تر عضو هستند مثلا احتمالش کمه یه خانم موفق پولدار و تحصیل کرده تو سایت باشه تا شما بفهمی خیلیاشون هیچ نیازی به شوهر تحت هر شرایطی ندارند

دوما به قول شما نهایتا به خاطر ناچاری به یک خواستگار جواب مثبت میدن ولی حقیقتا راضی نیستند با این سطح درآمد و اخلاق آقایون ازدواج کنند این آقایون هستند که مشتاقند 

برای خانم ها مسئله حرف مردم و فشار خانواده و....هم هست که مجبور میشن ازدواج کنند وگرنه عاشق شوهر نیستند.از کوتهی ماست که دیوار بلند است😂 شما به عنوان یک آقا به خودت نگیر

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

درست میگین همه چیزایی که شما میگین واقعیت های جامعه ست و شکی درش نیست اما خوب نیست آدم همه رو به یه ...

بببنید آتوسا خانم من هیچ وقت کسی رو قضاوت نمیکنم 

همین جاست ک میگن باید با عقلت تصمیم بگیری ن با دلت

عقل همه رو آنالیز میکنه ولی قلب نه هر چیو میبینه ازش خدشش میاد

بعدشم قرار نیست ک یکی زندگیش بد بوده همه ام بد باشن طرز فکرتون اینجوری اشتباس 

یک انتخاب درست با خیال آسوده

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
2728
بببنید آتوسا خانم من هیچ وقت کسی رو قضاوت نمیکنم  همین جاست ک میگن باید با عقلت تصمیم بگیری ن ...

بله درست میگین

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
آخه نه پسرهاا با این وضعیت دوست دارند مسئولیت قبول کنند نه دخترها همه می خوان آزادی هاشون سرجاش باش ...

البته این شرایط کم بودن بیشتر ب نفع پسراس دیدم طرف شاهزاده شهر زور بوده از سر ناچاری یا ساده بودن ازدواج کرده باهاش 

خودتون خانمین بهتر میدونین اگع خانما اختیار ازدواج رو داشتن الان پسرا گندیده بود چون ذات ی خانمه ک از هر چیزی بهترینشو بخاد و خداهم بخاطر همین حجب وحیایی ک ب خانما داده خاستگاری رو پسر میاد

شما انگار منظور منو نمیگیری کلا  اولا همه خانما اینطور نیستند اینجا اکثرا از قشر عادی یا پایین ...

ن بابا طرف تو همین سایت اومده بمن فوش داده توهین کرده سرمو خم کردن بخدا تازه لیسانسم داشته خانم خانما ولی جوابشو با منطق دادم رفتتت ک رفتتت🤣خدا زیبایی و ظرافت و حجب و حیا رو ب خانما عطا کرد ک مرد خوشش بباد بره خاستگاریش اگه اینجوری نبود و خانما میومدن الان همه پسرا گندیده بودن بخدا...قربونت برم خدا ک چقدر بلدی شما😘

حالا شما میگن کسی ک سوادش بالاس و شغل مناسبی داره نیاری نداره ب شوهر والا شاید ب اون درجه از انسانیت رسیده باشن ک نیازشونو با کار کردن یا نمیدونم عبادتو و....برطرف کنن هر چند ک شاهزاده روم باشی باز ازدواج نیاز هر آدمیه

2740
آخیش خوبع ک قبول کردین🤭

😂از اول هم منکر صحبت هاتون نبودم به هرحال همه اینها واقعیت های جامعه ست اما اینکه یکی بیاد بدون اینکه بدونه تو دل طرف چی میگذره قضاوتش کنه یا بگه حتما دلش پیش کسیه که فلان خواستگارشو قبول نکرده رفتار خوبی نیست

وگرنه بقیه بحث ها و صحبت ها کاملا درست هستن و واقعیت زندگیه 

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
😂از اول هم منکر صحبت هاتون نبودم به هرحال همه اینها واقعیت های جامعه ست اما اینکه یکی بیاد بدون این ...

ما غرب کشوری ها قضاوت نمیکنیم اصلا😅

ما غرب کشوری ها قضاوت نمیکنیم اصلا😅

منم خودم غرب کشورم 

کرمانشاه

ب قول روژان خانم هی هی عِزیزم🤭 من ایلامم خوشبختم 🌹

همچنین بِراکَم🌷

2706