2733
2734
هیچی نیست عزیزم فثط ریلکس کن استرس سمه دراز بکش پاهاتو بزار روی دیوار دستتو بزار رو شکمت صلوات بفرست ...

مرسی باشه

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
نه عزیزم یکی از اشناهامون پرستار زمان جنگ بود بعد مرده بود اینو حتی برده بودن سرد خونه بعد زنده شده ...

ولی اون دنیا رو که ندیده اون بله راسته

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من واقعیت هنوز نمیدونم مردم اون لحظه یا نه! شایدم خواب بود..

تا پارسال یهو وسط روز خوابم میبرد انگار یه نیرویی منو میکشید سمت تخت می‌گفت بخواب می‌خوایم یه سری چیزا نشونت بدیم...

یهو یه صدایی تو گوشم میومد مثل صدای کهکشان تو گوگل سرچ کنید صداش هست و در کسری از ثانیه پرتاب میشدم ب دور از زمین 

خودمو توی تونل تاریک دیدم پای برهنه فانوس ب دست و زمین بشدت پر از سنگ ریزه تیز ک پاهامو زخم کرد و یادمه راه طولانی بود یهو یه نور شدید منو کشید بیرون جوری ک دستمو توی صورتم گرفتم و چشم باز کردم همه جا نور بود و سکوت....

2728
چون تو قران هم اومده کسایی که نخوان بشنون و بفهمن هر کار کنی قبول نمیکنن.حتی با هزاران دلیل براشون ت ...

جدای از اون عنوان تاپیک مشخصه اگ اعتقاد ندارن نیان تو تاپیک خب خیلی ساده س

من.اوایل کرونا بود یعنی هنوز کسی نمیدونست کرونا امده.سرمای شدید خوردم و نفس تنگی شدید.یه لحظه سرفه ک ...

من خواب دیدم تویه تونلی سریع حرکت میکنم نمیدونم خواب بودیامرده بودم

من.اوایل کرونا بود یعنی هنوز کسی نمیدونست کرونا امده.سرمای شدید خوردم و نفس تنگی شدید.یه لحظه سرفه ک ...

نماز روزه میخونی چطور آدمی هستی؟

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌
2738
آدمهای خیلی خوبی بودن؟

اره ولی یه باردیده بودمشون خاله ی بابام اینابودن سیدبود🥲یه بارفته بودیم خونشون عیددیدنی ۵سال پیش اونموقع کوچیک بودم ولی یادمه یه انگشترپلاستیکی طرح کیتی انداخته بودم وقتی انگشترودیدبه بابام گفت بایداین دختروسرتاپاشوطلابگیری حقیقتاخیلی دوسش داشتم🥺یبارم یه هفته پیش بابام عمشوباشوهرش دیده بودبهش میگفتن به بابات بگوماجامون خوبهه

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
من واقعیت هنوز نمیدونم مردم اون لحظه یا نه! شایدم خواب بود.. تا پارسال یهو وسط روز خوابم میبرد انگا ...

شما مدیوم هستی.یعنی قدرتی داری که میتونی  روحت رو از بدنت جدا کنی و سیر کنی.

جدای از اون عنوان تاپیک مشخصه اگ اعتقاد ندارن نیان تو تاپیک خب خیلی ساده س

شما مشخص نمیکنی کی بیاد کی نیاد سایت عمومیه

شما مشخص نمیکنی کی بیاد کی نیاد سایت عمومیه

عزیزم فاز برندار کسی حق اومدن تو تاپیکو ازتون سلب نکرده.بحث سر اعتقادِ ک اگ ندارین نیاین تو همچین تاپیکایی ک آخرشم جنجال نشه یکی الکی تعلیق شه

نماز روزه میخونی چطور آدمی هستی؟

نماز روزه نه.اما کلا سعی میکنم سرم تو کار خودم باشم.با کسی کار ندارم.از غیبت کردن فوق العاده متنفرم.اگر مجبور به غیبت کردن پشت سر کسی بشم.بعدش عذاب وجدان میگیرم.حس میکنم زیاده ساده لوحم.مثلا کسی بهم دروغ بگه و بفهمم روم نمیشه بش بگم دروغ میگی.اگر کسی حرف بدی بزنه و تحقیرم کنه.من دلم واسش میسوزه و نمیتونم تلافی کنم.سعی میکنم دو به هم زنی نکنم.تا بتونم به کسی که نیاز داره کمک میکنم.تا حالا توی عمرم یه نفرو مسخره یا تحقیر نکردم.فقط همین.نه نماز میخونم نه روزه میگیرم

من وقتی بچه بودم یه مریضی گرفته بودم .دم صبح بود که دیدم خودم خوابم ولی روحم مثل نیم خیز از جسمم جدا شده بود و رو به روم یه دلقک دیدم که روی یه حباب داره بازی میکنه داشتم نگاهش میکردم که مادرم تکونم داد و بلندم کرد که روحم برگشت والان میفهمم داستان چی بوده

لطفا برای حل شدن مشکلاتم یه صلوات بفرستین و لایک کنین .خیلی ازتون ممنونم 🫂🌷🌻🌺
2706