2733
2739
چند نفرم بهم همینو گفتن..خیلی چیزا تا الان دیدم و واقعا در کسری از ثانیه اتفاق میفته بدون اینکه خودم ...

باید تقویتش کنی.البته اگر علاقه داری.و اینکه ایمان محکمی داشته باشی به راه غلطش نیفتی

من خواب دیدم تویه تونلی سریع حرکت میکنم نمیدونم خواب بودیامرده بودم

بیشتر میگن.تونل اما من اصلا تونل ندیدم همه جا ابی روشن اسمونی بود و نسیم خنک فضای باز بود.هیچی دیگه نداشت یکدست بود.همه چی ابی.و صدای زمزمه مثل صدای اواز کلیسا تو اون مایه ها اما باز خیلی ملایمتر و گوشنوازتر.کسی رو هم ندیدم نه فرشته نه موجود دیگه این.چون سریع برگشتم.حدود سه دقیقه روح از بدنم جدا شده بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فاز برندار کسی حق اومدن تو تاپیکو ازتون سلب نکرده.بحث سر اعتقادِ ک اگ ندارین نیاین تو همچین تا ...

در قالب ادب باشه اشکالی نداره...شاید من اشتباه میکنم شما منو ملتفت کنی یا برعکس...ولی من از هیچکدوم دسته نیستم کاملا سرگردان واین از هرچه حسه بدتره

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌
2742
در قالب ادب باشه اشکالی نداره...شاید من اشتباه میکنم شما منو ملتفت کنی یا برعکس...ولی من از هیچکدوم ...

همون دیگ مناسفانه در قالب ادب نیس ک آخرش میکشه ب بحثو جنجال.بعدشم الان دیگ هرکسی خوبو بدو درستو غلطو میدونه نیازی نیس کسیو بخوای متقاعد کنی چون واقعا مردم آگاهن