2737
2739

مال دوستمه از دعا نویس گرفته بخاطر اینکه ی مدت چیزای عجیب میدید میگف اینو داشتم دیگه نمیدیدم افتاد تو آب و خیس شد چیکارش کنه میگه به دعا نویسه دسترسی نداره بپرسه یا دوباره بگیره از این دعا ها گف رفته حموم یهو آفتاده تو آب و خیس شده البته بگم این دوستم خیلی ترسوعه از الان نشسته داره گریه میکنه ک دوباره از اون عجیب غریبا ببینم چی و... بنظرتون چیکار کنه ؟ 

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
دعا خیس بشه دیگه باطله 

وای پس چیکارش کنم ک همش گریه میکنه میترسه میگه امشب یه بلایی سرم میاد 

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای پس چیکارش کنم ک همش گریه میکنه میترسه میگه امشب یه بلایی سرم میاد 

والا من از خود دعانویس ها شنیدم همشون میگن خیس بشه باطله

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️هروقت خیلی دلت گرفت حضرت زهرا رو به محسنش قسم بده برات معجزه میکنه 🌺
ببین دعا خیس بشه میگن باطله .ولی خب چون آرامشش بهم میخوره بنظرم بگو پرسیدم گفتن مشکلی نیس چون نوشته ...

باشه حتما 

2740
بیبلا چندشب پیش یدفه خیلیی دلم براش تنگ شد اصلا دست خودم نبود این حال میخوام بدونم ینی بهم فکر ...

آره شک نکن شنیدی میگن دل به دل راه داره این یه حرف نیس واقعیته چون خداشاهده هر دفعه خوابش رو دیدم یا بشدت بی قرارش شدم بعدش یا ازش خبری گرفتم یا اونم میگفت بشدت دلم برات تنگ شده بود 

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️هروقت خیلی دلت گرفت حضرت زهرا رو به محسنش قسم بده برات معجزه میکنه 🌺
آره شک نکن شنیدی میگن دل به دل راه داره این یه حرف نیس واقعیته چون خداشاهده هر دفعه خوابش رو دیدم یا ...

بمن میگن خیلی بی احساسی چون درون گرام نشون نمیدم

اگه براش مهم بودم یا منو دوست داشت نمیرفت بخاطر همین هیچوقت نرفتم ی پیامم بهش بدم

ولی بشدت دلم براش تنگ شده بود:)

حتی دیگه ازش عصبیم نیستم

بمن میگن خیلی بی احساسی چون درون گرام نشون نمیدم اگه براش مهم بودم یا منو دوست داشت نمیرفت بخاطر هم ...

میفهمم حالت رو 

اما همون سکوت و بیخیالی آدمو داغون میکنه 

میفهمم حالت رو  اما همون سکوت و بیخیالی آدمو داغون میکنه

ببین من از بچگی تو خیلی جمع ها بودم ولی درون گرا

ینی تا سمتم نیان سمتشون نمیرم کار کسی ندارم

اعتماد بنفسمم خوبه ها ولی حالا غرور یا هرچی

ولی برا ادمش پرانرژیم 

برا اون خیلی پرانرژی بودم

دلم برا اون ورژن خودم تنگ شده

اونشب گفتم خدایا کاش پیام بده یلحظه گفتم

بعد خوابیدم

دیدم همون شب انلاین شده بود😂😐

ولی حس مغرور بودن و بیخیالش شدنش دارم بیشتر مثل خدش

ینی دلمم تنگ شه از ضعف میدونمش

ببین من از بچگی تو خیلی جمع ها بودم ولی درون گرا ینی تا سمتم نیان سمتشون نمیرم کار کسی ندارم اعتما ...

دقیقا منم همینجوری هستم و این. خوب نیس 

2706