2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
😂😭الان فک کردم میریزن سرم تو باید تلاش کنی شوهر چیهههه

ببین یه چیزی بگم شاید سر به راه بشی بری درس بخونی منددیپلموو که گرفتم نشستم منتظر شووووهر الان ۲۴ سالمه دیدم خبری نیست تازه کتاب خریدم که بخونم واسه سال بعد ب نظرم درسو بخون که با کمبود شوهر مواجهیم😐😑😂

زن سابق حاج احمد هستم🙂🙂🙂
2740
ببین یه چیزی بگم شاید سر به راه بشی بری درس بخونی منددیپلموو که گرفتم نشستم منتظر شووووهر الان ۲۴ سا ...

واقعااااا 😐💔این پسرای خوشتیپ که میرن دخترای ۱۴ ۱۵ ساله ی شلخته میگیرن کورن؟

😂😂درس بخونی با یه آدم تحصیلکرده و با جایگاه اجتماعی خوب ازدواج میکنی نخونی هم خودت میدونی😂😂

اگه درس خوندم و با یه ادم تحصیل نکرده ازدواج کردم چی😭😂دوست من همه چیشو گذاشت واسه درس الان ازدواجم نکرده بنظرم از ۲۷ سالگی به بالا شانس برا ازدواج خیلی کم میشه 

😂😂درس بخونی با یه آدم تحصیلکرده و با جایگاه اجتماعی خوب ازدواج میکنی نخونی هم خودت میدونی😂😂

دوست من سیکل داشت ینی حال درس خوندن نداشت بعد یه نظامی که لیسانس بود اومد گرفتش فقط شااااااااانس دخیله هعییی

زن سابق حاج احمد هستم🙂🙂🙂
دوست من سیکل داشت ینی حال درس خوندن نداشت بعد یه نظامی که لیسانس بود اومد گرفتش فقط شااااااااانس دخی ...

دقیقااااااا همینه متاسفانه مشکل اینه برا من خاستگار خوب نمیاد 

2706