2737
2739
عنوان

فروش روح به شیطان

705 بازدید | 51 پست

بچه ها واقعیه؟؟

چطوری انجام میشه باید چیکار کرد

جلل خالق 

ینی هرچی بخوای بهت میدن بعدشم روحتو میگیرن؟

داش قیمت چنده بریم بفروشیم

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خیلی وقته مدگل ندیدم سرگرمی امشبم فراهم شد مرسی

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

آره یه جورایی یه کارایی که میگن رو باید انجام بدی بعد فک کنم باید آدم معروفی باشی با آدم معروفی میسازن ازت و در نتیجه کار هایی که میکنی براشون بهت پول میدن ویو میدن و هرچی بخای مثلا مایکل جکسون که آدم معروفی بود این کارو کرد ولی به ترص عجیبی کشتنش 

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
2740

بله واقعیه 

من یکی دوتا کلیپ دیدم 

خون یه فرد بیگناه‌رو میریزن مثلا نوزاد و اون خون رو میخورن و یه مراسمات و وردایی داره 

و چقدر بلانسبت بدبخته اونکه خودشو به شیطان بفروشه.

ممکنه ازت بخواد اعضای خانوادتو بکشی  

فکر کردی روح تورو میخواد بکنه توی کوچش؟ یا مثلا عاشق چشمو ابروته که در ازاش خیلی چیزا بهت بده؟ شیره وجودتو که خوب مکید و کلی استفاده ازت کرد بعدش راهیه سطل آشغال میکنت

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش

مثلا تو اخلاقیاتتو عوض میکنی و هرچی که داری رو تقدیم شیطان میکنی هر کاری بگه انجام میدی واگرنه نمیتونه روحتو بگیره 😀 سرچ کن کلاب 27ساله ها یا فروش رو به شیطان الانم چون این بحث هست که سلب هایی مثل لیدی گاگا و کیتی پری فروخته باشن روحشنو وچون اینجا طرفدار دارن تاپیک دعوا میشه برو گوگل بهتر کمکت میکنه یا مدگل 

2706