2733
2739
عنوان

عکسامو خیلی دستکاری میکنم.......خیلی خوشگلشون میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 20007 بازدید | 393 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گزارش بزنید بابا

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک

بچه ها نمیتونم بزارم تاپیک پربازدید شده بعد آقایون هم زیر سیبیلی اینجانب حواستون باشه🤦🏻

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
2740
نمیترسی با غریبه بری بیرون؟ 

سوار ماشینش که نمیخام بشم اصن ماشینم ندارن🤣

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
نمیزاری بگو عزیزم معطل نشیم

نمیشه عزیزم مردا دارن اینجا میچرخن متوجه شدم

خب از اول خودتون باشید 

خیلی ها هستند خود واقعی طرف می‌پسندند 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
بابا آخه طرف از هفت پشت غریب تره که

ما از آشناها رکب خوردیم

خب از اول خودتون باشید  خیلی ها هستند خود واقعی طرف می‌پسندند

نمیشه‌....

2706