2737
2739
عنوان

عکسامو خیلی دستکاری میکنم.......خیلی خوشگلشون میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 20011 بازدید | 393 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نمیگم با غریبه آشنا نشو میگم با غریبه ذرست درمون زیر نظر خونواده آس و پاس درب داغون به چه دردت میخ ...

بابا نمیخام زنش بشم که همینجوری دوست معمولی واسه سرگرمی من اصلا رل نمی‌زنم حداقل تو دوستی معمولی می‌فهمه رلش نیستی گوه میخوره بعلت کنه بوست کنه بعدشم خب خانواده ما ازینان که اعتقاد دارن سر باید برگزیده بشه

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
2742
دوباره میزاری عکستو من ندیدم 

سایت شلوغ شده عزیزم بعد متوجه شدم مردا دارن اینجا میچرخن میترسم

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
نه واقعا چهرم خوب نیست 😔

هرچقدرم چهرت معمولی باشه باید خودتو دوس داشته باشی

ههرکس یه زیبایی داره و به خودش علاقه داره 

واقعا دلیلی نداره عکساتو خوشگل کنی بزاری اینستا که پسرا ببینن و ازت تعریف کنن

عزیزم تو مشکل اعتماد ب نفس داری نه چهره 

یاامام رضا من همون دلشکسته ی پشت پنجره فولادم 
هرچقدرم چهرت معمولی باشه باید خودتو دوس داشته باشی ههرکس یه زیبایی داره و به خودش علاقه داره  ...

نمیدونم چرا ازینکارا خوشم میاد😶چون تو واقعیت کسی ازم تعریف نمیکنه

2740
باشه پس باهاش جای خلوت نرو بلایی سرت نیاره

نه عزیزم حواسم هست مرصی❤️ من حواسم خیلی به خودم هست 

نه واقعا چهرم خوب نیست 😔

میشه دوباره بزاری؟منم حس میکنم زشتم ولی همه میکن مشکلی نداری

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
من فکر می‌ کردم همه فکر میکنن خودشون از همه ی عالم قشنگترن عجیبه تو اینجوری هستی

نه من خیلی زشتم

2706