2733
2739
عنوان

اگ عمه عموهاتون بعد از پدرتون ارث بخوان چ برخوردی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3902 بازدید | 136 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وقتی بهش فکر میکنم میخوام دق کنم. من خودم الان توی تنگنام... اونوقت اون کفتارا باید اموال بابای منو ...

حق داری عزیزم

اگه مادربزرگتم زبونی گفته باشه بخشیدم الان عمه عموهات دارن مال حروم میگیرن

لعنت بهشون

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
ایا اقدام کرد برای گرفتن ارث؟؟؟ اگر اقدامی نکرده شما تو دادگاه میگید بخشیده و نگرفته

گفتیم ببخش من ک بچه بودم ولی گفت نه نمیبخشم میخوام

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
2728
هر دو اشتباه گفتیم

یک ششم یعنی ۶ هزار بدن به دختر محرم یک هزار میدن به والدین مرحوم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
حق داری عزیزم اگه مادربزرگتم زبونی گفته باشه بخشیدم الان عمه عموهات دارن مال حروم میگیرن لعنت بهشو ...

نه نبخشید گفت میخوام ولس نخورد فوت کرد

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
یک ششم یعنی ۶ هزار بدن به دختر محرم یک هزار میدن به والدین مرحوم

خب بازم اول مهریه خانوم میدن الان با وجود قیمت سکه ، مهریه هم مبلغش زیاد میشه مگه چی میمونه که انقدر دارن خودشون میکشن

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2740
برای ما این اتفاق افتاد. با اینکه اوضاع مالی خیلی خوبی داشتند، مادربزرگم ارث گرفتند. سالهاست قطع راب ...

ی عموم تیلیاردره ولی حتی اونم نبخشبد

خب بازم اول مهریه خانوم میدن الان با وجود قیمت سکه ، مهریه هم مبلغش زیاد میشه مگه چی میمونه که انقدر ...

قدیم مهریه زمین بود شاید مال مادرشونم یه زمین بود که دادن

سکه نبود قدیم که

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
خب پس خودشم فتنه بوده ایناهم نمیخورن 

ای بابا فعلا ک دارن میخورن ی آبم روش... هیچکدومشون نمردن فقط بابای من رفت.... داداشمم تازه فوت کرد

قدیم مهریه زمین بود شاید مال مادرشونم یه زمین بود که دادن سکه نبود قدیم که

نه پول بود واسه مامانم

ای بابا فعلا ک دارن میخورن ی آبم روش... هیچکدومشون نمردن فقط بابای من رفت.... داداشمم تازه فوت کرد

خدا رحمتشون کنه عزیزم روحشون شاد

چی بگم خیلی از آدما اینطوری شدن دیگه هیشکی به هیشکی رحم نمیکنه

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
2706