2733
2734
عنوان

کاش منم میتونستم مهمونی بدم

606 بازدید | 49 پست

تاپیک های مهمونی رو میخونم، خیلی دلم میگیره

چون خیلی وقته نتونستم به خاطر بارداریم مهمونی بدم

همیشه خونوادمو برای تولدم دعوت میکردم ولی امسال به خاطر خونریزی کنسلش کردم

دیروز رفتم فریزرمو باز کردم و حتی گردویی که برای زیتون پرورده مهمونی سابیده بودم، دیدم و بیشتر دلم گرفت

برای برادرزاده هام دلم سوخت چون از چند وقت قبلش با خوشحالی میگفتن میخوایم بریم خونه عمه برای تولدش و برای ما سالاد و سوپ درست میکنه. (سالاد اندونزی و سوپ من رو خیلی دوست دارن)

بعد اومدن بچه میتونم مثل قبل مهمونی بدم؟؟؟ با همون کیفیت؟؟؟

اخی چقدردردناک بود👀

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خداوندپول افطاررودرست میکنه یامهمونی رو

تازه برکت هم برات میاد

توکل بخدا

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2738
قشنگم ناراحت نباش منم تو بارداری خیلی ویارم بد بود هیچکس خونم نیومد اصلا اما وقتی دخترم بدنیا اومد چ ...

ایشالا بتونم ببعد 40 روز برای به دنیا اومدنش یه مهمونی بگیرم و دوتا خونواده رو دعوت کنم

خدا عقلت بده

وا مگه چی گفته بنده خدا خوب خودش ناراحته اومده اینجا درددل کنه عزیزم حرفتون درست نبود

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،
2706