2733
2734
عنوان

کاش منم میتونستم مهمونی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 49 پست
اها پس متوجه شدم چرا درک نکردین،الان که فهمیدم اقا هستین برام قابل فهم تر شدواکنشتون،برادرم خانم بار ...

اینجور افراد تاپیکای حس ششم و دعا نویسی و خیانت رو دوست دارن عزیزم...

واسه همین تاپیکای مربوط به بارداری و نوسانات خلقیش اونم تو سایتی که مخصوص بارداری و بچه داریه، براشون قابل هضم نیست

اها پس متوجه شدم چرا درک نکردین،الان که فهمیدم اقا هستین برام قابل فهم تر شدواکنشتون،برادرم خانم بار ...

من سه ماه اول فقط همش بیخود هی گریه ام می‌گرفت . الان فکر میکنم میگم واااا چرا اونروز اینقدر گریه میکردم خودمم حال خودمو اون روزها درک نمی‌کنم 😂

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مجبوری توقعاتت را از خودت کم کنی. هم برای خودت سخته و هم برای اون بچه‌ها ولی چاره ای نیست عوضش نی نی ...

سلامت باشی

خدا رفتگان شما رو رحمت کنه و به دل داداش و برادرزاده های منم آرامش بده

به قول شما قطعا با اومدن بچه خوشحال میشن، خودشون پسرن و همش میگفتن کاش نی نی پسر باشه و بچه منم پسره و میشه هم بازیشون

اینجور افراد تاپیکای حس ششم و دعا نویسی و خیانت رو دوست دارن عزیزم... واسه همین تاپیکای مربوط به با ...

اتفاقا اینایی که گفتی اصلا وارد نشدم خصوصا حس ششم و دعا نویس

حس ششم موقعی وجود داره که یه شناخت مختصری از طرفت داشته باشی . همینجوری که نمیشه

از ماست که بر ماست
2742
من سه ماه اول فقط همش بیخود هی گریه ام می‌گرفت . الان فکر میکنم میگم واااا چرا اونروز اینقدر گریه می ...

دقیقا👍🏻😂😂😂😂

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،