2733
2739
عنوان

کاش منم میتونستم مهمونی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 49 پست
من بیکارم این سایت میخونم . افسردگی گرفتم از مشکلات عجیب و غریب. حالا ایشون داره حسرت سوپ پختن میخو ...

ان شاالله مشکل و دغدغه شماهم حل بشه به حق این ماه عزیز،خواهرم غصه نخور،همه که دغدغه هاشون مثل هم نیست هرکی به یه چیز گرفتار شده تو این دوره زمونه شما یه جور یه کس دیگه هم یه جور قرار نیست باتندی بیایم و دل همو ازرده کنیم،استاتر دلش گرفته بود اونم چونکه حامله ی احتمال زیاد واسه اونه که سراین چیز کوچیک دلتنگه چون خودمم باردارم هرچیز کوچیکی ناراحتم میکنه،شماهم هر مشکلی داری ان شاالله خدا کمکت کنه خواهرگلم

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من بیکارم این سایت میخونم . افسردگی گرفتم از مشکلات عجیب و غریب. حالا ایشون داره حسرت سوپ پختن میخو ...

دوست افسرده، سوپ پختن حسرت نداره

نبودن دورهمی حسرت داره

ایشالا خدا بهت شرایط و خانواده ای بده تا وقتی تو خونت دور هم جمع بشن، کلی لذت ببری و اونا هم لذت ببرن و اونقدر ازت تشکر کنن که با یه سوپ یا سالاد درست کردن حتی حس خوبی بگیری.

2728
همون سوپ ورمیشل ساده ولی چون چیزای متنوع توش میریزم بچه ها دوست دارن، مثل قارچ، ذرت ، عدس  و... ...

به عجب سالادی شود. بچه اولتون هست؟ احتمال مهمونی دادن بعد بچه هم کمه 😊 بقیه مهمونی بدن شما به زوری بتونی با بچه بری. ولی انشاءالله مامانتون مهمونی بدن شما برو کمکش سالاد خوشمزتو درست کن برادرزاده ها کیف کنند

ان شاالله مشکل و دغدغه شماهم حل بشه به حق این ماه عزیز،خواهرم غصه نخور،همه که دغدغه هاشون مثل هم نیس ...

مرسی از نظرتون دوست عزیز

واقعا آدم تو بارداری از کوچکترین چیزی دلش میگیره

ان شاالله مشکل و دغدغه شماهم حل بشه به حق این ماه عزیز،خواهرم غصه نخور،همه که دغدغه هاشون مثل هم نیس ...

من اقا هستم

مشکلی ندارم ولی بعضی مشکلات تو این سایت روح آدمو میخراشه

از ماست که بر ماست
2740
دوست افسرده، سوپ پختن حسرت نداره نبودن دورهمی حسرت داره ایشالا خدا بهت شرایط و خانواده ای بده تا و ...

دیگه وقتی میخوای مادر شی باید از خیلی چیزا بگذری،دنیا هم که بیاد تا مدت ها سرت شلوغه و نمیتونی مهمونی بری یا مهمونی بدی

❤️🧡
مرسی از نظرتون دوست عزیز واقعا آدم تو بارداری از کوچکترین چیزی دلش میگیره

خواهش میکنم خواهرم ان شاالله بسلامتی زایمان کنی،بله واقعا همینطوره چون خودمم اینطوری شدم متاسفانه قبلا اصلا بعضی چیزا برام اهمیت نداشت ولی الان همون چیزا مهم شدن برام مال بهم ریختن هورموناست😅

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،
به عجب سالادی شود. بچه اولتون هست؟ احتمال مهمونی دادن بعد بچه هم کمه 😊 بقیه مهمونی بدن شما به زوری ...

دوتا از برادرزاده هام مادر ندارن وزنداداشم به رحمت خدا رفته

خدا رو شکر وقتی حالم خوب بود، برای تولدشون درست کردم

خوشحالی برادرزاده هام برام یه دنیا ارزش داره، کلا سالاد و سوپ دوست دارن این بچه ها...

بله بچه اولمه، خدا رو شکر مادرم و مادرشوهرم هردو کمک حالم هستن

دوست افسرده، سوپ پختن حسرت نداره نبودن دورهمی حسرت داره ایشالا خدا بهت شرایط و خانواده ای بده تا و ...

افسرده نیستم

انشالله خدا به شما سلامتی و تندرستی و بچه سالم بده

از ماست که بر ماست
من اقا هستم مشکلی ندارم ولی بعضی مشکلات تو این سایت روح آدمو میخراشه

اها پس متوجه شدم چرا درک نکردین،الان که فهمیدم اقا هستین برام قابل فهم تر شدواکنشتون،برادرم خانم باردار حساس ترهستن،بله شما درست میگین بعضی چیزا توسایت هست که ادم میگه وا این دیگه چه حرفیه ولی ایشون حرف بدی نزدن و باتوجه به بارداربودنشون کاملا حق دارن حساس باشن و دلشون بگیره،

منم شرایط شما هستم چند وقتته؟ حالا دستور سوپ و سالاد اندونزی را بده ما تو خونمون با دستور شما خودمون ...

20 هفتمه عزیزم

حتما سالاد اندونزی رو درست کن و از خوردنش لذت ببر عزیزم

فقط به خودت فشار نیار چون درست کردنش زمانبره و کلی ظریف کثیف میشه

دوتا از برادرزاده هام مادر ندارن وزنداداشم به رحمت خدا رفته خدا رو شکر وقتی حالم خوب بود، برای تولد ...

مجبوری توقعاتت را از خودت کم کنی. هم برای خودت سخته و هم برای اون بچه‌ها ولی چاره ای نیست عوضش نی نی میاد کلی خوشحال میشن بچه‌ها 😍. انشاءالله خدا زن داداشتون را رحمت کنه. منم زنعموم فوت کرد یادمه همش عمه ام تند تند می‌رفت برادرزاده هاش سر می‌زد. انشاءالله فارغ شدی دوباره چند برابر جبران کنی.

الان با کادو خریدنی کاری که فعالیت بدنی نخواد بتونی دلشون را شاد کنی 

2706