2733
2734
عنوان

خون ریزیم بند نمیاد پریود شدم

200 بازدید | 12 پست

همیشه تو خرداد اینجوری میشدم از استرس امتحان الان پیش واز رفتم 😭😂

وای دارم میریم از درد خیلی خستم من تا تیر نمی تونم کلش پریود باشم 

وای جون درس ندارم

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و منی ک چند وقته خیلی دیر پریود میشم اصلا خونریزی نداشتم خیلی کم🥲😂

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
2731

اگر تعداد روز پریودت‌تموم شده و‌هنوزم خون ریزی داری قرص منفانیک اسید بخر بخور دوز اول دوتا ۲۵۰ باهم بخور بعدش دیگه‌هر شیش ساعت  یه ۲۵۰ تا سه روزم بیشتر مجاز به مصرف نیستی

2738
و منی ک چند وقته خیلی دیر پریود میشم اصلا خونریزی نداشتم خیلی کم🥲😂

خوبه دارم خاله میشم کلیلیی😂🤪

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
اگر تعداد روز پریودت‌تموم شده و‌هنوزم خون ریزی داری قرص منفانیک اسید بخر بخور دوز اول دوتا ۲۵۰ باهم ...

من استرس امتحان میکرم پریود میشم قطع نمیشه مثلا یک ماه تموم پریود بودم پارسال کل خرداد دو الانم که کنکوره از الان تا تیر فکر کنم پری باشم

خوبه دارم خاله میشم کلیلیی😂🤪

هییی اجی مجردم😂 نمیددنم چند وقته چم شده اینجوری شدم صورتمم‌ رفته رفته بیشتر از قبل جوش میزنه مثلا میگفتن‌ بعد بلوغ جوش کم میشه😑

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من