2733
2739
عنوان

شما جای من بودین این بچه رو سقط نمیکردین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1987 بازدید | 110 پست

منم مستاجر بودم و یک سال و نیم بعد ازدواج در حالیکه داشتم دنبال کار می‌گشتم حامله شدم،هنوزم مستاجرم اما اون زمان دلم نیومد بچمو سقط کنم و الان بعد چهار سال فهمیدم چرا خدا این بچه رو به من داد،نمیتونم توضیح بدم یه چیزی بین من و خداست،اما در مورد سقط یکی از دوستانم بچشو سقط کرد و مدتی بعد همسرش سرکار به طرز عجیبی تصادف کرد و فوت کرد،کسانی هم بودن که اطرافم سقط کردن و ندیدم مشکلی پیش اومده باشه درباره اینکه تصمیم به سقط بگیری یا نه ما نمی‌توانیم به شما توصیه ای بکنیم شما باید خودت سبک سنگین کنی، اگر مشکلات افسردگی داری باید با یکی مشورت کنی این مورد حتی ممکنه قرصایی که میخوری براش خطرناک باشه،در کل امیدوارم بهترین تصمیم بگیری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله سقط میکردم.از این به بعد دوروش سفت و محکم جلوگیری کن .مثل قرص و کاندوم

قرص خیلی ب بدنم آسیب میرنه همین الانشم کلی قرص مصرف میکنم دیگه واقعأ از معدم هیچی نمیمونه کاندومم ک شوعرم قبول نمیکنه فقط بدش زود میرفتم دستشویی

2731
قرص خیلی ب بدنم آسیب میرنه همین الانشم کلی قرص مصرف میکنم دیگه واقعأ از معدم هیچی نمیمونه کاندومم ک ...

حالتون خوبه؟؟؟ با دستشویی رفتن دفع میشه؟؟؟؟؟ 

شما نمیدونید رحم قدرت مکش داره؟ شما نمیدونید اسپرم توانایی حرک داره ؟؟؟ مربی هستید و نمیدونید؟ عجببب

زور خدا از همه بیشتره💚 و میلیون ها رویا منو زنده نگه داشتن🩷✨

اگه مشکل روحی داری خیلی سخته چون من خودم درگیرشم دوسش دارما ولی حتی با خودمم درگیرم هی میگم گناه این بچه چیه برا منم ناخواسته بود ولی به سقط فکر نکردم ولی حالا که بدنیا اومده تو دوراهیم هی میگم کاش نبود ولی بعدا پشیمون میشم اینم بگم از وقتی اومده برکت زندگیمون بیشتر شده فقط چون من افسردگی دارم سخته برام ولی بچه نعمته

2740
الان افسرده نیستی مگه؟ بعدم اگه گناه در نادانی صورت بگیره خدا می گذره ولی اگه باعلم به بدبودنش باشه ...

الان تحت درمانم اون موقع ام چون از لحاظ روانی ب شدت حالم خراب بود اون کارو کردم 

قرص خیلی ب بدنم آسیب میرنه همین الانشم کلی قرص مصرف میکنم دیگه واقعأ از معدم هیچی نمیمونه کاندومم ک ...

این جلوگیری محسوب نمیشه

شوهرت میخواد راحت باشه مردانگی به خرج بده زندگیتونو سامون بده.....

به امید روز های بهتر ادامه میدم....

مارولین و امتحان کن من چندساله میخورم راضیم.دیگه شوهرتم باید مراعات کنه نمیشه همه بار رو دوش تو باشه‌.دستشویی رفتن هم جلوگیری حساب نمیشه.حتی طبیعی جلوگیری محسوب نمیشه .نصف بچه های فامیل ما حاصل جلوگیری طبیعین

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

وقتی بچه نمیخواین چرا چند تا روش جاوگیری استفاده نمیکنین!

سقط جنین گناهه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

نمی دونم چی بگم والا،،همه چی بر می گرده به عقاید خودت.

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی😍😍نازنین پروردگارم خودت مواظب تو راهیای من باش،بهت ایمان دارم می دونم سالم و سلامت بغلشون می کنم تو همیشه پشت و پناهم بودی و هستی و خواهی بود.🙏🏻🤩               انشالله هر کی هر آرزویی داره هر چی زودتر براش تبدیل به خاطره بشه الهی آمینننن.😍😍🤲🏻🤲🏻
مارولین و امتحان کن من چندساله میخورم راضیم.دیگه شوهرتم باید مراعات کنه نمیشه همه بار رو دوش تو باشه ...

بعضیا نمی دونم طبیعیو چی میدوننن....هرکی یه تفسیر داره....

به امید روز های بهتر ادامه میدم....
2706