2733
2734
عنوان

شما جای من بودین این بچه رو سقط نمیکردین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1988 بازدید | 110 پست
حالتون خوبه؟؟؟ با دستشویی رفتن دفع میشه؟؟؟؟؟  شما نمیدونید رحم قدرت مکش داره؟ شما نمیدونید اسپ ...

بله اینو دکتر زنان بهم گفت ک بدش حتمأ برو دستشویی یا حمام هم از عفونت جلوگیری میکنه هم از بارداری البته ک ب اندازه کاندوم و قرص محکم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این جلوگیری محسوب نمیشه شوهرات میخواد راحت باشه مردانگی به خرج بده زندگیتونو سامون بده.....

دقیقا اون فقط فکر لذت خودشه.اگه اسی باردارشه که درد و استرس سقط داره زایمانم بخواد کنه باز درد زایمان و حاملگی و باید تحمل کنه.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2742

اگه دارو مصرف میکنین حتما حتما به پزشکت بگو تا تاثیری روی جنین نذاره

انشاالله که قدمش پرخیر و برکت باشه براتون

📍"واسه هرکی که خوبی بی دلیل...نتیجه ش همیشه برعکسه"  شاید این جمله رو خیلی شنیدی ولی بیخیال 😉 تو با خدا معامله کردی و نتیجه ش برای تو لااقل خوبه👌🎁🌱سعی میکنم به پستهایی که هم عقیده م نیست ریپلای نزنم تا خدای نکرده کدورتی پیش نیاد☺ از وقتی حق الناس برام جدی تر شد که یکی از مهمونهای برنامه زندگی پس از زندگی تعریف میکرد تو مدرسه با بغلدستی ش حرفش میشه و اون ناراحت میره خونه شون و این ناراحتی به مادر و حتی گلهای گلدون شون منتقل میشه و این اثر منفی رو بعنوان گناه براش ثبت کردن..پس اگر منم بلفرض اینجا حرفی بزنم و کسی رو ناراحت کنم و اون شخص عصبانیت ش رو مثلا سر بچه یا همسرش خالی کنه گناهش گردن منه😞
2740
قرص خیلی ب بدنم آسیب میرنه همین الانشم کلی قرص مصرف میکنم دیگه واقعأ از معدم هیچی نمیمونه کاندومم ک ...

کاندو م شوهرت قبول نمیکنه!

بخدا ک چقد عجیب غریبید

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
بله اینو دکتر زنان بهم گفت ک بدش حتمأ برو دستشویی یا حمام هم از عفونت جلوگیری میکنه هم از بارداری ال ...

به دکتر زنانتون سلام منو برسونید که با این روش دوبار باردار شدین ایشون اگه دکتر بودن و آناتومی بدن رو میشناختن چنین تجویزی نمیکردن

زور خدا از همه بیشتره💚 و میلیون ها رویا منو زنده نگه داشتن🩷✨
بعضیا نمی دونم طبیعیو چی میدوننن....هرکی یه تفسیر داره....

هرجورم باشه ۵۰/۵۰هستش.چون پیشاب هم اسپرم داره

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706