2737
2734
عنوان

قهوه خورا بیاین سوال دارم

71 بازدید | 12 پست

من هر وقت قهوه میخورم حالم خراب میشه

چای ماچا ( همون چای سبز فشرده شدس) اینم میخورم حالم خراب میشه

انگار افت فشار میگیرم. تهوع و حالت ماشین گرفتگی پیدا میکنم انگار

از طرفی خیلی دوست دارم بخورم🥲

راهی هست بتونم بخورم؟ چیزی قاطیش کنم؟

پریشب یه قهوه خوردم. آخرشب حالم بد بود. یه شکلات و یکم نمک خوردم تا بهتر شدم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

قهوه ی خرما بخور

طبعش گرمه

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
قهوه روتلخ نکن شیرین بخور چای ماچا حال منو بهم میزنه خیلی بده

خیلی خواص داره

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
قهوه ی خرما بخور طبعش گرمه

عه نشنیده بودم

مرسی امتحان میکنم

نه راهی نداره بعضیا کلا حساسیت دارن و قهوه و کافئین حالشونو بد میکنه  حالا من ، تو یک روز هم ...

اور دوز نکنی😂

2738
نه منم مثل تو بودم

امتحان میکنم مرسی

ماچا رو هم با شیر امتحان کنم؟ لاته میشه

میدونم ولی حالم بدمیشه طعم و بوش رواصلا دوست ندارم

من بخاطر خواصش کلا میخوام چای سبز و ماچا رو جا بدم تو زندگیم

و کلا دمنوش و اینا

مثلا روزی یه لیوان دمنوش بخورم