2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره قربون خدا برم زیاد ب دادم رسیده ..از جاهایی ک گمونشم نمیکردم  نجاتم داده

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم با اونی ک دوستش دارم چند ساله منتظرم  یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

شاید خیلی جاها بوده و من نفهمیدم

ولی مورد آخر ازش واقعا معجزه می خواستم که نشد

شاید اگر میشد معجزه واقعی رو می فهمیدم.

روز محشر به خدا خواهم گفت           آنکه از من تو گرفتی همه جانم بود
2740

زیاد عزیزم 

ولی الآن یه معجزه دگه میخوام امضام روببین خییییییلی حالم بده نیاز به بستری شدن دارم اما دنبال کاره هایه دادگاهم هستم وفعلا نمیتونم بستری بشم😭😭😭😭😭

فقط خدااااااااااا 
میشه تعریف کنی؟ 

پسرم باید عمل میشد حتی به نزدیکام زنگ زدم دست رد به سینه م زدن اشکم درومد گفتم خدایا خودت جور کن ،دوست همسرم اومده بود بهش گفته بود یکی از اقوامشون فوت شده خییییلی پولدار بوده و وارث نداشته وصیت کرده در راه خیر خرج بشه ،همسرم ماجرا رو تعریف کرده بود و اون پول عمل رو داد و ۹ ماه بعد ما پول رو بهش پس دادیم 

زیاد بوده زیاااد 

زیاد عزیزم  ولی الآن یه معجزه دگه میخوام امضام روببین خییییییلی حالم بده نیاز به بستری شدن ...

حال منم خیلی بده 😭ایشالا کار جفتمون درست شه من که دیگه بریدم بخدا خودکشی میزنه سرم😭

2706