2733
2734

سلام

اگر یک پسر بابت رفتارش با یک دختر معذرت خواهی کنه و بخواد دل اون دختر رو بدست بیاره آیا پایین آوردن عزت نفس هست؟

آخه این اتفاق برای من افتاد(من پسرم)

گفت بی عزت نفسی و حالم بد شد اینقدر پیام میدی

در صورتی که پیام زیادی ندادم ققط خواستم دلشو بدست بیارم

حتی براش یک شعر از خودم گفتم و در اون شعر ازش معذرت خواهی کردم

نمیدونم شاید نباید این کارو می‌کرد م 

ولی ناراحت شدم بهم گفت عزت نفس نداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر به اندازه بوده،نه اصلا 

نشونه شعور و اهمیت و احترامی بوده که براشون قائل بودی 

حتما علاقه ای ندارن بهتون 

بیخیالش شو 

اون ظرفیت و درک علاقه سالم رو نداشته 

بعضیا هموم رابطه سمی بیشتر مناسبشون هست 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2731

ن اصلا بلعکس اگه برا یکی یه ذره ها یه ذره خودتو کوچیک کنی اون خجالت میکشه از رفتارش 

معذرت خواهی کوچیک بودن نیست نشونه دل بزرگ توئه 

البته صد البته به شرایط و مقصر بودن هم ربط داره ها 

https://like.timefriend.net/17104097063508730
2738

بهتر از اینه که مغرور باشی و نتونی حتی حرفت دلت رو بگی . تازه کسی که اشتباه می‌کنه عذرخواهی میکنه بعدش وجدان داره نه ی آدم بی وجدان هست والا .ایشون هم خیل بی ظرفیت بودن ثانیا دل کسی رو بدست بیارید که لایقش باشن نه همچین کسی که ارزش این کارا رو نمیدونه

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
😑بضی دخترا اینجورین که توو ظاهر میخوان پس بزنن اون الان توو کوچشون عروسیه😂 توام سکوت کن دیگه پی ...

نه اتفاقا پیام هم داد جوابشو نباید بده دیگه 

اگر اینکارو کنه واقعا عزت نفسشو اورده پایین 

کسایی که این مدل اخلاق هارو دارن خودشونو درست کنن بهتره😂

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
یعنی چی محلش نمی‌داد م؟

نه

به این حرفا توجه نکن لطفا 

همه این چیزا یه رابطه سمی و اشتباه میسازه 

یعنی چی دنبال پسر مغرور!ادمی که از غرور و حرف نزدن یکی لذت میبره واقعا سالم نیست و اتفاقا اون عزت نفسش پایینه که دنبال عدم توجه یک نفره تا بهش جذب بشه  

2706