2737
2734
عنوان

مسئول بخشمون نمره کم داده به من🥺

312 بازدید | 9 پست

خیلی ناراحتم...

یه پولی به همه پرسنل هرماه داده میشه

میزان این پول به چندتا معیار بستگی داره

یکیش نمره کیفی مسئوله که خیلی مهمه

نمیدونم چرا انقدر به من کم داده 

شما بودید واکنشی نشون میدادید؟ 

من سپردمش به خدا 

چون من نه مشکلی باهاش داشتم نه بد کار کردم🥲

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

دلیلش رو جویا شو خب

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کارانه  اضافه کار چی هست

کارامد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
دلیلش رو جویا شو خب

اخه از همکارها رفتن اعتراض جواب درستی نداده

2740
اخه از همکارها رفتن اعتراض جواب درستی نداده

حقتون که بفمید اما با رعایت احترام سوال کنید تا باهاتون بد نشه 

واگذار کردن به خدا خوبه ولی خدا راضی نیست ادم ساکت بشینه و هیچ حرفی نزنه 

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 
حقتون که بفمید اما با رعایت احترام سوال کنید تا باهاتون بد نشه  واگذار کردن به خدا خوبه ولی خد ...

اخه نمیگه که بفهمیم

بقیه رفتن پرسیدن جواب سربالا داده