2733
2734
عنوان

سمی به نام گناه فرشته ۲

| مشاهده متن کامل بحث + 1636 بازدید | 98 پست
برداشت من این بود که سر قضیه پرونده باهاش بود حتی چندباری پسره اومد باهاش در مورد عشق و عاشقی حرف بز ...

اینکه با دست پس میزنه با پا پیش میکشه

آدم متعهد همون اول محترمانه رد میکنه و خودشو درگیر نمیکنه

اونم تو پرونده دفاع از قاتل مادر همسرش

بچه ها آخرش چیشد؟ حامد تهرانی ماشینش سقوط کرد من دیگ ندیدم متنفر شدم از خیانتش بعده اون چیا شد؟

هیچی فرشته اعدام شد .حامد عمل کردن خوب شد . عمادم اون آدمای گنده اومدن سم ریختن تو چاییش کشتن.اخرشم نشون داد فرشته رفته سراغ عماد و با اجازه اون عشیری رو کشته .عماد گفت از همه پول و قدرتم استفاده میکنم ک نجاتت بدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه با دست پس میزنه با پا پیش میکشه آدم متعهد همون اول محترمانه رد میکنه و خودشو درگیر نمیکنه او ...

اصلی ترین چیزی ک این فیلم رو مزخرف کرد همین عشق و عاشقی حامد و فرشته بود . حداقل این ک حامد همه تلاشش رو می‌کرد ک فرشته رو نجات بده بخاطر مادرش این باز قابل هضم بود . عاشقی دیگه حیلی چرند شد ،

2742
من تا ۱۲ دیدم. بلاخره قاتل کی بود؟ عماد هدفش چی بود ؟

قآتل همون فرشته بود .رفت پیش عماد اونم بهش گفت عشیری رو بکش با همه پول و قدرتم نجاتت میدم .اونم ک هیچ کاری نکرد فرشته هم اعدام شد عمادم اون ادمای گنده سم ریختن تو چایی کشتنش

من همون قسمت اولو دیدم خوشم نیومد تعجب میکردم چرا اوایل ازش تعریف میکردن

ولی واسه شکنجه دادن خودم تا آخر دیدمش و هنوزم نفهمیدم‌چی به چی شد و هدف کل سریال چی بود😐😂

بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    
2738
حیف نت حیف پول حیف وقت حیف چشمام . تو تاریخ فیلمسازی این مملکت اصلن تکرار نشدنی بود همچین چرت و پرتی

سریال سرگیجه هم مثل این چرت بود واقعا باعث سردرد و سرگیجه میشد 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

چه حوصله ای داری فیلم ایرانی نگاه میکنی

بنظرم فیماشون زیادی آبکیه فقط جیران خوب بودبا فسیل همین

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

چرا ایرانی میبینین ؟ من بعد شهرزاد و جیران دیگه سریال ایرانی ندیدم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
چرا ایرانی میبینین ؟ من بعد شهرزاد و جیران دیگه سریال ایرانی ندیدم 

اگه شهر زاد دیدین میشه بگین اخرش صابر و شیرین چی میشن؟ 

چهارشنبه، 5 اردیبهشت 1403، ساعت 22:22 : من حالم خیلی بهتره. این بار دیگه نمیذارم فکر و خیال انرژیم رو بگیره. این بار هدف میذارم و برنامه میریزم براش و به هر قیمتی بهش عمل میکنم. کتاب میخونم. ورزش میکنم و میدوزم..   شنبه، 9 دی سال 1402 و ساعت 11:01 صبح: من حالم خوب نیست.. احساس میکنم اندازه یه اتاق سه در چهار، غبار دور من رو گرفته و خودمو اون وسط گم کردم.      دوشنبه، 29 آبان سال 1402 و ساعت 9:28 صبح: برای مدت تقریبا زیادی نیستم و اینجا نمیام. ولی لطفا اگه سوالی ازتون پرسیدم که تا این لحظه جوابمو نداده بودین، لطفا جواب بدین. وقتی برگردم میخونمش. خیلی ممنونم که مهربونید و این مهربونی رو نشر میدید💙...   از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
اگه شهر زاد دیدین میشه بگین اخرش صابر و شیرین چی میشن؟ 

من اخرش رو هیچوقت نتونستم ببینم 😢

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
تا این حد نه، ولی قبول کن شغل خاصی هست و اگه دور از جون شوهر شما یه کم زمینه داشته باشه سه سوت میلغز ...

هرز پریدن تو هر شغلی هست .بستگی ب ذات طرف داره .دکترا پرستارا بهیار ها . همه جا هست .

2706