2737
2734
عنوان

پیری و ضعف عضلات

160 بازدید | 11 پست

سلام دوستان عزیزم

امیدوارم حالتون خوب باشه🌷

دوستان نظرتون راجب ضعیف بودنه مرد تو سن ۶۰ سالگی چیه؟

شما اطرافتون کسیو دارین که آقا باشه و تو این سن باشه؟ شرایط فیزیکی و قدرتشون در چه حده

بر جمال محمد پ آل محمد صلوات 😍🌱❤️

اگر اهل ورزش بشه توانش برمیگرده مخصوصا کوه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ورزش و پیاده روی مشکلشون حل میکنه باید ماهیچه سازی کنن

پیاده روی میکنه چندساله گلم

مشکل من توان کمر و بازوهاشونه 

اطرافیانتون کسی رو دارین یعنی عادیه انقدر ضعیفی؟ 

با بالا  رفتن سن عضلات ضعیف میشه کلا ولی اگر از جونی ورزشکار باشن و همین طور ادامه بدن تو پیری ...

درست میفرمایین الان کلا لباساشو که عوض میکنه میبینم مثلا دخترم که ۲۰ ساله هم حتی عضلاتش بزرگتر و حالت ایستاده طور هستن با اینکه مرد باید از خانم خیلی بهتر باشه ولی دخترم از پدرش خیلی قویتر و رو فرم تره

پیاده روی میکنه چندساله گلم مشکل من توان کمر و بازوهاشونه  اطرافیانتون کسی رو دارین یعنی عادی ...

با ورزش های اصلاحی درست میشه، استخر و شنا هم خیلی خوبه مخصوصا برای کمر

اگه باشگاه ثبت نام کنن بنا به شرایط فیزیکی و جسمی بهشون برنامه میدن و بعد از ۶ ماه کاملا روی فرم میشن و ادامه بدن هم دیگه خیلی عالی میشه

بله عزیزم مخصوصا برای کارمندها یچیز عادی هست که توان بدنی توی این سن کم باشه

با ورزش های اصلاحی درست میشه، استخر و شنا هم خیلی خوبه مخصوصا برای کمر اگه باشگاه ثبت نام کنن بنا ب ...

خدا خیرت بده

استخر رو با دومادم می‌فرستمش

قبلا باشگاهو شروع کرد نزذیک ۳ میلیون هزینه کفش و ثبت نامش کردم اخر دو روز که رفت حتی با وزنه های خانما دامادم گفت شروع کرد از این نیم کیلو ولی بعد دو روز اومد خونه کمر درد و پا درد داشت دیگه نرفت

2738
درست میفرمایین الان کلا لباساشو که عوض میکنه میبینم مثلا دخترم که ۲۰ ساله هم حتی عضلاتش بزرگتر و حال ...

همسرت از الان هم می تونه ورزش رو شروع کنه 

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
همسرت از الان هم می تونه ورزش رو شروع کنه 

درسته 

من برای دوستمون بالا توضیح دادم قبلا رفتن برای بدنسازی ولی با وجود اینکه بسیار از وزنه های سبک به گفته دامادم استفاده میکرده ولی بعد دو روز افتاد تو خونه کمر و بازو و پاهاش درد داشتن حتی دخترمم گفت مامان تو باشگاه سانس خودمون هم کسی انقدر سبک نمیزنه من چند برابر آقام میزنم

درسته  من برای دوستمون بالا توضیح دادم قبلا رفتن برای بدنسازی ولی با وجود اینکه بسیار از وزنه ...

باید با تایم کم و ست های کوتاه شروع کنه

کم کم تایم و تعداد ست ها و وزن وزنه ها رو بالا ببره

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
باید با تایم کم و ست های کوتاه شروع کنه کم کم تایم و تعداد ست ها و وزن وزنه ها رو بالا ببره

بله گفته بود بهش که وزنه کم با تعداد کم استفاده کن تا ۲ هفته

خودشم از این پلاستیکی رنگیا استفاده میکرد حالا دخترمم عکس فرستاد ازشون گفت مامان اینا خیلی سبکن اصلا چیزی ندارن

گفتم خیره انشالله بذار بپرسم