2737
2739
عنوان

اولین شب احیا حرم امام رضام. اسم بدین دعاتون میکنم🌷❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 197 پست
@رها_70     @آیه_و_آیماه     @آرزوهام3     @اوج_آسمان   ...

مرسی عزیزم حاجت رواا هم تو هم دوستان هم اسی عزیز

خیلی دعام کنید این شب هااااا

عشق واقعی زودتر سرراهم قرار بگیره تاطعم خوشبختی رو بکشم و اونو زودتر فراموش کنم

خدایااااا شکرت...

اسی عزیز لطفا برای من دعاکن همسر واقعیم زودتر سرراهم قرار بگیره و همونطور باشه که ارزو دارم و تاقبل محرم امسال عقد‌کنم

خوشبخت بشم

دانشگاه رشته مورد علاقم قبول بشم و کارن رونق بگیرم ووضعم خوب بشه

برای ایناهم دعاکن

سحر ومنیژه ازدواج عالی کنن امسال.شیدا بچه دار بشه

راضیه به عشقش برسه

یه منیژه دیگه زندگیش راحت بشه

خانوادم و خصوصا مامانم‌سلامت باشن.مامانم عمر طولانی کنه و ببینه عروس شدم بچه دار شدم بچه هام بزرگ شدن...و همینطور رو پای خودش صحیح سلامت باشه

حاجت روا بشی

خدایااااا شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم حاجت رواا هم تو هم دوستان هم اسی عزیز خیلی دعام کنید این شب هااااا عشق واقعی زودتر سررا ...

الهی آمین عزیزم 🤲

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان الله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده بحق حضرت فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
سلام خیلی ممنونم خواهر جانم  سلامت و خوشبخت باشید به حق امام رضا  استارتر عزیز خوش به سع ...

سلام خواهر جان😍💙

فدای شما بشم گل

چشم حتما عزیزم 😘

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2731
سلام خواهر جون 🌼❤️😘 خیلی ممنونم عزیز جان، ان شاء الله حاجت روا باشی خواهر عزیزم 🌼❤️

سلام خواهر جان 🌹

خواهش میکنم وظیفمه 

و همچنین 🌹

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
با اجازت دوستان هم تگ میکنم حاجت بگن...حاجت روا بشی ان شالله عزیزه دل التماس دعا دارم @نون_بربرییی ...

عزیزدلم سهیلا جانم فداتشم که به یادم هستی همیشه ممنونم از لطفت مهربونم ❤️

اسی التماس دعا عزیزم 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️

سلام برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان عزیزمون دعا کنید 

همینطور دعا کنید زیارت آقا امام رضا به زودی زود قسمت ماهم بشه 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

التماس دعا

صلوات خاصه حضرت فاطمه     💚           اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى الصِّدِّيقَةِ فَاطِمَةَ الزَّكِيَّةِ حَبِيبَةِ حَبِيبِكَ وَ نَبِيِّكَ وَ أُمِّ أَحِبَّائِكَ وَ أَصْفِيَائِكَ الَّتِي انْتَجَبْتَهَا وَ فَضَّلْتَهَا وَ اخْتَرْتَهَا عَلَى نِسَاءِ الْعَالَمِينَ اللَّهُمَّ كُنِ الطَّالِبَ لَهَا مِمَّنْ ظَلَمَهَا وَ اسْتَخَفَّ بِحَقِّهَا وَ كُنِ الثَّائِرَ اللَّهُمَّ بِدَمِ أَوْلَادِهَا اللَّهُمَّ وَ كَمَا جَعَلْتَهَا أُمَّ أَئِمَّةِ الْهُدَى وَ حَلِيلَةَ صَاحِبِ اللِّوَاءِ وَ الْكَرِيمَةَ عِنْدَ الْمَلَإِ الْأَعْلَى فَصَلِّ عَلَيْهَا وَ عَلَى أُمِّهَا خَدِيجَةَ الْكُبْرَى صَلَاةً تُكْرِمُ بِهَا وَجْهَ أَبِيهَا مُحَمَّدٍ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ وَ تُقِرُّ بِهَا أَعْيُنَ ذُرِّيَّتِهَا وَ أَبْلِغْهُمْ عَنِّي فِي هَذِهِ السَّاعَةِ أَفْضَلَ التَّحِيَّةِ وَ السَّلَامِ🌸”اللهم عجل لولیک الفرج"🌸پرچم آقا امام حسین استوار هست ،چون ما ملت امام حسینیم .بااشهد ان علیاًحجه الله/خوشحال گردد مادرش زهرا(س) به زودی/با ذکر یا زهرا رود سمت مدینه/تا که بگیرد انتقامش را به زودی/از خاک بیرون می کشد آن قاتلین را /حکم قصاص میشود اجرا به زودی/شهر مدینه غرق در زوار میگرد/مثل خراسان می شود آن جا به زودی.../اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💚آقاجان..یوسف زهرا!شنیده ام از ما دلتنگ تری برای آمدنت ..شنیده ام نگران مایی.‌.. شنیده ام گریه میکنی برا ما.. کی تمام میشود ....غروب هایی که دل ما گیر دلتنگی است آقا.. آقاجان چشم انتظار دیداریمم . صدای دل ما رو میشنوی؟!...    گذرم تا به در خانه  ات افتاد حسین، خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین💚بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی یا اباعبدالله💚 
2740
لطفا برای دوستام هم دعا کنید ممنونم  @درمسیرخدا     @anabelkatanchi   &nbs ...

سلام عزیزم

ممنونم که به یادی بودین 

ان شاالله حاجت روا باشین🌺

صلوات خاصه حضرت فاطمه     💚           اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى الصِّدِّيقَةِ فَاطِمَةَ الزَّكِيَّةِ حَبِيبَةِ حَبِيبِكَ وَ نَبِيِّكَ وَ أُمِّ أَحِبَّائِكَ وَ أَصْفِيَائِكَ الَّتِي انْتَجَبْتَهَا وَ فَضَّلْتَهَا وَ اخْتَرْتَهَا عَلَى نِسَاءِ الْعَالَمِينَ اللَّهُمَّ كُنِ الطَّالِبَ لَهَا مِمَّنْ ظَلَمَهَا وَ اسْتَخَفَّ بِحَقِّهَا وَ كُنِ الثَّائِرَ اللَّهُمَّ بِدَمِ أَوْلَادِهَا اللَّهُمَّ وَ كَمَا جَعَلْتَهَا أُمَّ أَئِمَّةِ الْهُدَى وَ حَلِيلَةَ صَاحِبِ اللِّوَاءِ وَ الْكَرِيمَةَ عِنْدَ الْمَلَإِ الْأَعْلَى فَصَلِّ عَلَيْهَا وَ عَلَى أُمِّهَا خَدِيجَةَ الْكُبْرَى صَلَاةً تُكْرِمُ بِهَا وَجْهَ أَبِيهَا مُحَمَّدٍ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ وَ تُقِرُّ بِهَا أَعْيُنَ ذُرِّيَّتِهَا وَ أَبْلِغْهُمْ عَنِّي فِي هَذِهِ السَّاعَةِ أَفْضَلَ التَّحِيَّةِ وَ السَّلَامِ🌸”اللهم عجل لولیک الفرج"🌸پرچم آقا امام حسین استوار هست ،چون ما ملت امام حسینیم .بااشهد ان علیاًحجه الله/خوشحال گردد مادرش زهرا(س) به زودی/با ذکر یا زهرا رود سمت مدینه/تا که بگیرد انتقامش را به زودی/از خاک بیرون می کشد آن قاتلین را /حکم قصاص میشود اجرا به زودی/شهر مدینه غرق در زوار میگرد/مثل خراسان می شود آن جا به زودی.../اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💚آقاجان..یوسف زهرا!شنیده ام از ما دلتنگ تری برای آمدنت ..شنیده ام نگران مایی.‌.. شنیده ام گریه میکنی برا ما.. کی تمام میشود ....غروب هایی که دل ما گیر دلتنگی است آقا.. آقاجان چشم انتظار دیداریمم . صدای دل ما رو میشنوی؟!...    گذرم تا به در خانه  ات افتاد حسین، خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین💚بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی یا اباعبدالله💚 
عزیزدلم سهیلا جانم فداتشم که به یادم هستی همیشه ممنونم از لطفت مهربونم ❤️ اسی التماس دعا عزیزم&n ...

عزیزه دلمی دوست جونم .مگه میشه ب یادت نباشم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان الله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده بحق حضرت فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

اسی زیارت قبول. التماس دعا. لطفا برای یه مریض که تو بیمارستان دعا کن. برا یه مریض کمر دردی و یه مریض که لحته خون داره هم داره هم دعا کن زود خوب بشن. لطفا برای حاجت روایی و خوشبختی نفیسه هم دعا کن. براس سلامتی و عاقبت بخیری پدربزرگ و مادربزرگم و خانوادم دعا کن. مرسی

تورو خدا عزیزم حلال کن .دوستانی ک تگ میکنم همه حاجت دارن .ببخشید @طلایی_متمایل_بنفش    ...

استارتر و دوستان حاجت روا انشالله🌸🙏

لطفا به نیت حاجت قلبیم با نام کاربریم دعام کن مهربون🌸🙏

شب میلادِ یلِ ام البنین بود که با قلب تکه تکه شده ام تمام مشکلاتم رو سپردم به دستهای پر توانش 🥺🤍 و میدونم عجیییییب دستای آقا عباس قدرتمندن .... عجیییییب 😍🌸🙏                                                                           من کسی رو داشتم که وجودش برام دنیایی بود اما خدا ازم گرفتش 💔 تو اوج جوونیش 🖤 تو اوج جوونیم از هم جدا شدیم 💔 آخخخ خدایا شاهدی تو خیابون چشمم میخوره به کسی که حتی ذره ای شبیهشه چه آشوب و دلتنگ و دیوونه میشم🥺😔 اون عزیز برادرم هست که ناکام و با کلی آرزو پر کشید 🖤 همه وجودم بود و هست 🖤  داداشی تو بغض وسط خنده هامی 🥺 تو غمِ بی پایانِ قلبمی 🖤 درد و بلات به جون و دلِ شکسته ام💔 اگه برای شادی روح عزیزم صلوات فرستادی ، فاتحه خوندی یا هر دعایی کردی بهم بگو برات جبران کنم محبتِ قلبِ بزرگت رو 🙏💔🖤🌸
لطفا برای دوستام هم دعا کنید ممنونم  @درمسیرخدا     @anabelkatanchi   &nbs ...

ممنونم عزیزم 🙏

همگی حاجت روا الهی 🌸🙏

شب میلادِ یلِ ام البنین بود که با قلب تکه تکه شده ام تمام مشکلاتم رو سپردم به دستهای پر توانش 🥺🤍 و میدونم عجیییییب دستای آقا عباس قدرتمندن .... عجیییییب 😍🌸🙏                                                                           من کسی رو داشتم که وجودش برام دنیایی بود اما خدا ازم گرفتش 💔 تو اوج جوونیش 🖤 تو اوج جوونیم از هم جدا شدیم 💔 آخخخ خدایا شاهدی تو خیابون چشمم میخوره به کسی که حتی ذره ای شبیهشه چه آشوب و دلتنگ و دیوونه میشم🥺😔 اون عزیز برادرم هست که ناکام و با کلی آرزو پر کشید 🖤 همه وجودم بود و هست 🖤  داداشی تو بغض وسط خنده هامی 🥺 تو غمِ بی پایانِ قلبمی 🖤 درد و بلات به جون و دلِ شکسته ام💔 اگه برای شادی روح عزیزم صلوات فرستادی ، فاتحه خوندی یا هر دعایی کردی بهم بگو برات جبران کنم محبتِ قلبِ بزرگت رو 🙏💔🖤🌸
2706