2737
2734
عنوان

اولین شب احیا حرم امام رضام. اسم بدین دعاتون میکنم🌷❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 197 پست

لطفا برای دوستام هم دعا کنید ممنونم 

@مامان،مهدیار    

@نخودسیاه    

@آرزوهام3    

@mahlaghaaaa    

@نخودچی1403    

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

پردیس

سلام‌اقاجان
مزاحم همیشگی هستم
امام رضا لطفا شما از خدا برامون بخواید شما واسطه بشید لطفا.
من جز خدا و بعد شما ائمه کسی رو ندارم
بیماریم عود نکنه
زود زود یه شغل ثابت پیدا کنم و بتونم کمک خرج خونه باشم و از خطا به دور باشم
همه واحدهای درسیمو پاس کنم و آخر امسال دفاع کنم
امام رضا شما برامون دعا کنید
کار بابام رونق بگیره و زمینش پر محصول باشه
سلامتی مامان بابام 🙏🏻💚

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@دعایشب    

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

لطفا برای دوستام هم دعا کنید ممنونم 

@ظهور313    

@خانمحاجآقا    

@دلخوشی1    

@afsooonnn    

@mamanyasnajoooooon    

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2728
لطفا برای دوستام هم دعا کنید ممنونم  @درمسیرخدا     @anabelkatanchi   &nbs ...

یک دنیا ممنونم خواهرجون🙏🏻

استارتر عزیز الهی به هر نیت قلبی که دارید برسید🌹🤲🏻

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
ممنونم عزیزم ❤ برای امضاتون حمد و ۱۴ صلوات خوندم  استارتر لطفا برای حاجت @zizigoolootabeta ...

سلام خواهر جون 🌼❤️😘

خیلی ممنونم عزیز جان، ان شاء الله حاجت روا باشی خواهر عزیزم 🌼❤️

سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️

برای شفای هما دعا کن وبرای سلامتی و عاقبت بخیر وطول عمرباعزت هما وبچه هاش دعا کن درسخون وباادب وموفق باشن و برای یاسمن که تنبلی چشمش خوب بشه توکلاسش ودرسش خیلی موفق باشه به درسش خیلی اهمیت بده. اینده روشنی داشته باشه بیماریش هم خوب بشه 

سلام 

پیشاپیش زیارتتون قبول 

ممنون میشم برای من هم دعا کنین و سلامم رو به آقا برسونین، متشکرم 🌼💚

سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
2740

برای یه دانشجو که تودرس و دانشگاه بسیارموفق باشه توامتحاناتش نمرات بالا وعالی بگیره بیماریش هم خوب بشه وبه سلامت بره محل تحصیلش....ازدواج وخوشبختی دوتابرادرم....سالی پرازخیروبرکت وپول وسلامتی برامون باشه ...زیارت امام رضا نصیبمون بشه 

لطفا برای دوستام هم دعا کنید ممنونم  @مامان،مهدیار     @نخودسیاه     ...

سلام عزیزم ممنون که بیادم بودی الهی خیرببینی. استارترعزیزسلام منوبه اقااجانم برسون بگودل همه روشادکنه اخرشم من التماااس دعااا

واسه جاری شدن اشک شوقم وبراورده شدن حاجتم لطف کنیدیه صلوات بفرستید
2706