2737
2739
عنوان

اولین شب احیا حرم امام رضام. اسم بدین دعاتون میکنم🌷❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 197 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم التماس دعااااا ویژه ، ایشالله رزق و روزمون بیشتر بشه ، مامان و بابام حقوقشون بیشتر بشه،  داشنگاه فرهنگیان یا چمران قبول بشم رتبه خوبی بیارم معدلم بالای ۱۸ ۱۹ بشه،  و قسمتمون بشه بریم مشهد و کربلا زودی 

2742
@رها_70     @آیه_و_آیماه     @آرزوهام3     @اوج_آسمان   ...

ممنونم عزیزم ❤

برای امضاتون حمد و ۱۴ صلوات خوندم 

استارتر لطفا برای حاجت

@zizigoolootabeta    

@mimsinsara    

@ملوسکتونم‍ 

@مائده6525221    

@عطر_رویا    

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
ممنونم عزیزم ❤ برای امضاتون حمد و ۱۴ صلوات خوندم  استارتر لطفا برای حاجت @zizigoolootabeta ...

ممنونم عزیزه دلم .حاجت روا بشی گلم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم با اونی ک دوستش دارم چند ساله منتظرم  یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
با اجازت دوستان هم تگ میکنم حاجت بگن...حاجت روا بشی ان شالله عزیزه دل التماس دعا دارم @نون_بربرییی ...

مرسیی به یادم بودی گلم حاجت دلت روا ،استارتر حالم خیلییییی بده خیلییی دعا کنین یا بمیزم یا این حس تموم شه

2740
با اجازت دوستان هم تگ میکنم حاجت بگن...حاجت روا بشی ان شالله عزیزه دل التماس دعا دارم @نون_بربرییی ...

آخه تو چقدگلی عزیزم😘 😘

الهی به همه آرزوهات برسی 

استارتر زیارت قبول باشه ان شاالله 

به آقا سلام برسونیددعا کنید گرفتاری خودم و پدر مادرم حل بشه 

حاجت رواوبشید

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  

هانیه🩷 

برام دعا کن بتونم پرقدرت بتونم درسمو بخونم 

دعا کن هیچوقت بهش نرسه نامردی نیس بخدا اینو ازش بخوا 

دعا کن یه زندگی موفق داشته باشم و به زودی آدمی که واقعا عاشقمه بیاد تو زندگیم‌

مرسی مهربونم🩷

آخه تو چقدگلی عزیزم😘 😘 الهی به همه آرزوهات برسی  استارتر زیارت قبول باشه ان شاالله  ...

خودت بسکه  گلی .منم گل میبینی ..عزیزه دلی حاجت روا بشی ان شالله

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم با اونی ک دوستش دارم چند ساله منتظرم  یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
ممنونم عزیزم ❤ برای امضاتون حمد و ۱۴ صلوات خوندم  استارتر لطفا برای حاجت @zizigoolootabeta ...

سلام خیلی ممنونم خواهر جانم 

سلامت و خوشبخت باشید به حق امام رضا 

استارتر عزیز خوش به سعادتت 

سلام ما هم به آقا برسون 

التماس دعا دارم برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان و سلامتی و آرامش خودم و عزیزانم ممنونم 🙏💚

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

لطفا برای دوستام هم دعا کنید ممنونم 

@درمسیرخدا    

@anabelkatanchi    

@کنکورکنکور    

@ماهی_اسکار    

@دختر_اردیبهشتم    

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2706