2737
2739
عنوان

خونه ی صد متری کوچیکه ؟😕

| مشاهده متن کامل بحث + 4383 بازدید | 169 پست
خوب می‌کنه عروستون  من از قصر بابام که ویلایی بود و متراژ بالا چون عقل نداشتم رفتم خونه ۷۰ متر ...

آخ الهی مادر من پس آدم نبود که از خونه 250 متری باباش رفت خونه ای که 12 متر فقط بود نه؟میگن امروزیا توقعاتشون زیاده واقعا هم همینه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروستون چقد پرتوقعه

مشکلش بیشتر متراژ پذیرایی هست ،چون سی متری میگه چطور چیدمان کنم ،آره واقعا پرتوقع😐

سال جدید واسه من سال رسیدن به کل آرزوهامه ♥️😘.کاربر خیییییییلی قدیمی سایت ☺️
مبارکتون باشه ،راضی هستی پذیراییم چند متریه؟؟مهمون داشته باشی معذب نمیشی؟

والا راضی نیستم چون بالکن نداره اتاقمم کوچیکه تخت جا نمیشه قیمت همین خونه پرتی تو تهران الان چهار ملیارده اونم حدود سی سال ساخته🫠اتاقم جا نداره کمد گذاشتم تو هال میز تحریر تو هال 

یه مبل پنج نفره و تلویزیون و یه ناهار خوری دونفره با یه بخاری تو هاله با کمد و میز تحریر

خانواده شوهرم که داغونن باهاشون معاشرت نمیکنم خانواده خودمم جا نمیشن بیان بشینن

والا قبل ازدواج من خانوادم تو خونه ۱۱۰متری مستاجر شدن تا زمین شمالشون بسازن الانم دوبلکس ۲۰۰متری بهترین جای شمال ساختن ما انقدر پز نداشتیم بدتر منتم زدن بهمون 

2731
مورد داشتیم خود دختره خونه باباش تو ۵۰۰متری زندگی میکرده عاشق یه نفر شد پسر خونش ۴۵متر بود عاشقانه د ...

فقط چشم و هم چشمی بلای جون جونا شده ،فقط تو فکر حرف مردمی😞

2738
من ۱۲ ساله ازدواج کردم سه تا بچه دارم  خونمم ۶۰ متریه  خوبه خدا رو شکر  البته مبل ...

عزیزدلم خیلیم عالی واقعا منم مثل خودتم تازه نزدیک مادرشوهر هستم و یه خوابه هست خونم ،ولی میگم من که شوهرمو دوس دارم ،بچمم خداروشکر سالم باشه ،خدا حتما می‌رسونه ،از کجا معلوم شاید تو قسمت باشه منم بعدا تو ویلا زندگی کنم😍

۱۵۰متری البته تو روستا

والا من جای برادرتون باشم میرم خونه پنجاه متری میگیرم میکم اگه دوست داری بیا اگر هم کوچیکه برات بشین همون خونه بابات تا یکی بیاد برات بزرگ‌تر بگیره 

دخترها هر چی خونه پدرشون ندارن رو از شوهر بدبخت میخوان

والا من جای برادرتون باشم میرم خونه پنجاه متری میگیرم میکم اگه دوست داری بیا اگر هم کوچیکه برات بشین ...

مادرم میگه باید مادرش راهنماییش کنه ،بگه برو زندگی کن و اینا ،ما نمی‌تونیم حرفی بزنیم یا دخالت کنیم ،داداشمم رو حرف پدر مادرم حرف نمیزنه اصلا اذیتش نمیکنه ولی میگه خونه همینه توانایی خونه دیگه ندارم تو شیراز خونه ها واقعا گرونه 

من خونم ۱۰۰ متره، بچه نداریم.دو تا خواب بزرگ و خوب. بالای سالن یه دست مبل ۹نفره گذاشتم، سمت اشپزخونه ...

عزیزم چطور چیدی؟پذیراییت چند متری ؟آشپزخونه؟؟معلومه با سلیقه هستی

و منی که تو خونه ۵۸  متری با یه بچه زندگی میکنم بعضیا چه توقع هایی دارن

چطوری رها گلی

خبری ازت نیست

سال نو مبارک🥰

2706