2733
2734
عنوان

خونه ی صد متری کوچیکه ؟😕

| مشاهده متن کامل بحث + 4458 بازدید | 169 پست
تو روستا خونه هزار متری هم هست  عروستون پر توقع هست

واه واه حالا از روستا اومده اینههههههههه 

البته قصدم توهین به روستایی ها نیست بیشترشون اتفاقا چشم و دل سیر و کم توقع ان چون از اول همه چی داشتن...

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خوب می‌کنه عروستون 

من از قصر بابام که ویلایی بود و متراژ بالا چون عقل نداشتم رفتم خونه ۷۰ متری چون خونه مادرشوهر و کوچیک بود و اونا عادت داشتن ۱۲ سال طول کشید تا شوهرم خونه درست و درمون خرید اگه از اول عقل داشتم و زیر فشار میذاشتمش دولتش رو خرج من و زندگیم میکرد نه خانواده و منم مستاجر تو خونه های نهایت ۱۲۰ متری  نمیشدم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ما خونه خودمون ۳۸۰ با حیاط میشه ۷۰۰ ولی عاشق خونه کوچیکممم🥺😍با تم سفید طوسی خیلی شیک و‌خوشگله(: ...

انشالا منم خونه بزرگ میحرم مثل شما حیاط دار

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2728
2740

بستگی داره اگه خونه باباش خیلی بیشتره بعله راست میگه 

اگر نه که خب توقعش زیاده 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
مورد داشتیم خود دختره خونه باباش تو ۵۰۰متری زندگی میکرده عاشق یه نفر شد پسر خونش ۴۵متر بود عاشقانه د ...

اره دختری ک دنبال زندگی کردن باشه هر جا زندگی میکنه نه اول بسم الله میخواد همه چی عالی باشه

من ۱۲ ساله ازدواج کردم

سه تا بچه دارم 

خونمم ۶۰ متریه 

خوبه خدا رو شکر 

البته مبل تخت ندارم 

اتاق خوابم یه دونه دارم 

سخته ولی خدا رو‌شکر‌ 

انشالله خدا خودش کمک کنه بهترین برای همه 

مورد داشتیم خود دختره خونه باباش تو ۵۰۰متری زندگی میکرده عاشق یه نفر شد پسر خونش ۴۵متر بود عاشقانه د ...

دقیقا والا🫥انقدر توقعش بالا بود یه خونه ۲۰۰متری می خواست زنش نمی شد خو😐بچه پروو🙄

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همونو بگو والا 😒😏عروس رقص بلد نیست میگه زمین کجه ۳۰متر خیلی خوبه برای چیدمان😐فقط دلم می خواد ببی ...

والا، حتما یه مشت جنس بنجول بازار میخواد جمع کنه بیاره. کسی که سلیقه نداره و به خونه ۱۰۰ متری میگه کوچیک، قطعا سلیقه خرید جهاز هم نداره

2706