2737
2739
عنوان

خونه ی صد متری کوچیکه ؟😕

| مشاهده متن کامل بحث + 4458 بازدید | 169 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه خوش نقشـه باشـه و مبلمـان ظریف بله میشـه

مبل هنوز نخریده گفتم ال بگیر تا فضا بیشتر بشه ،میگه ال زشته 😐

سال جدید واسه من سال رسیدن به کل آرزوهامه ♥️😘.کاربر خیییییییلی قدیمی سایت ☺️
2731

اوف چه قدر لوس شدن بعضی دخترا ...بالای بیست سال از زندگیم میگذره .یک خونه داریم زمینش کمتر از ۷۵ متره .زیر بناش فکر کنم ۵۰ متره چون ماشین رو هم هست چند ساله داریم زندگی میکنیم سه نفر آدم بزرگیم خدا رو شکر میکنم خوشحالم هستم که اجاره خونه نمیخواد بدم 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
من پذیراییم ۲۰ متره یه دست مبل ۷ نفره گذاشتم  کلی هم جا داره  کلا بدون پرتی دراومده خونم ...

عزیزم میتونی عکس بدی ببینم چطوره ،واقعا هیچی تو ذهنم نیست 

اوف چه قدر لوس شدن بعضی دخترا ...بالای بیست سال از زندگیم میگذره .یک خونه داریم زمینش کمتر از ۷۵ متر ...

آره واقعا ولی ما نمیخایم حرفی بزنیم که آزمون از همین اول ناراحت بشه ،به داداشم گفتیم تا میتونی هواشو داشته باش،من پدرم بعد یه عمر کار و تلاش تازه همین سه ماه پیش تونست خونه بخره ،هیچوقتم ناشکری نکردن.من خودم مستاجرم کنار خانواده همسرم 🙁

من خونم ۱۰۰ متره، بچه نداریم.دو تا خواب بزرگ و خوب. بالای سالن یه دست مبل ۹نفره گذاشتم، سمت اشپزخونه یه ناهار خوری ۸ نفره، پایین سالن هم یه کاناپه ی سه نفره. تازه هنوز کلی جا داره و اصلا شلوغ نیست.

چطور میگه تو خونه ۱۰۰ متری هیچی جا نمیشه؟ از پشتِ کوه اومده که چیدمان بلد نیست؟

2740
من خونم ۱۰۰ متره، بچه نداریم.دو تا خواب بزرگ و خوب. بالای سالن یه دست مبل ۹نفره گذاشتم، سمت اشپزخونه ...

همونو بگو والا 😒😏عروس رقص بلد نیست میگه زمین کجه

۳۰متر خیلی خوبه برای چیدمان😐فقط دلم می خواد ببینم چی می خواد خودش بیاره جهاز🫥

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

و منی ک یه بچه دارم خونم ۶۰ متره

بگو دختر جان صد متر تو این‌گرونی چجوری باید جهاز بچینی اخه

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2706