2737
2734
عنوان

هفته ۶ ترشحات زیاد(چندشت میاد نیا عکس گذاشتم)

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره بخدا اصلا نترس کم کم قطع میشه خصوصا چون قلب داره جوجوت. بچه های قبلی من که لکه داشتم قلب نداشتم ...

خدا از دهنت بشنوه خواهر منم دعا کن خون که دیدم دیگه دست و پام سست شد

2740

اصلا نترس منم اولش نمیدونستم چیه انقدر غصه داشتم ولی جدیدا بیشتر خانما باردار لکه بینی دارن و استراحت و دارو رفع میشه تا دکترت میاد ی دکتر آنلاین بگیر یا برو پیش ی دکتر دیگه هرچی زودتر بری و هرچی بیشتر مراعات کنی زودتر خوب میشی لخته خونی هم ک داری خیلی کوچیکه زود خوب میشی 

اصلا نترس منم اولش نمیدونستم چیه انقدر غصه داشتم ولی جدیدا بیشتر خانما باردار لکه بینی دارن و استراح ...

هم دکتر آنلاین صحبت کردم گلم هم هم متخصص هم رفتم هم بیمارستان بخدا اندازه خانمای نی نی سایت معلومات ت نداشتن حالا گفتن ساک خالیه برو بستری شو سقط شه

ببخشید میپرسم من مجردم  رابطه چرا ممنوع باشع مگه بچه تو کیسه اب داخل رحم نیس؟ خب رابطع با طول ...

باعث انقباض رحم میشه 

دهانه رحمم تحریک میکنه 

اصولا اخرای بارداری تو زایمان طبیعیه میگن رابطه زیاد داشته باشین تا دهانه رحم زودتر و راحت تر باز بشه برای زایمان

برای همینها تو بارداری های خطرناک مثل این مورد ممنوعه رابطه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
باعث انقباض رحم میشه  دهانه رحمم تحریک میکنه  اصولا اخرای بارداری تو زایمان طبیعیه میگن ...

اهااااااا

مرسی گلم خیلی مفید بود واسم 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ