2737
2739

سلام من و نامزدم دوساله ک نامزد کردیم و به هم محرمیم اولین مشکلم اینه ک همسرم خیلی واقعا از نظر بلوغ عقلی هنوز جا دارن و خیلی اشتباه میکنن و من تاحالا به هیچکس نگفتم و بین خودمون بوده ولی من فقط یکم روش حساس بودم ک با دخترای فامیل حق نداره بگه بخنده و با همکارای زن هم حق نداره راحت باشه و ایشون رفتن به مادرشون گفتن و واقعا حس بدی دارم وقتی اون همه مادرش به منی ک همیشه احترامشو داشتم توهین کرده و همسرم چنین اجازه ای داده بهشون

دومین مشکلم اینه ک خیلی بهم دروغ میگ

حداقل روزی صد بار برای چیزای ریز و درشت بهم دروغ میگ و هرچی قول میده میزنه زیر تموم قولاش

چیکار کنم واقعا پشیمون شدم از انتخابم به خانوادمم بگم ناراحت میشن و این انتخاب خودم بوده وگرنه خانوادم از اول مخالف بودن😞

بنظر هنوز بچس،تا قبل ازدواج به خانوادت بگو وتمومش کن خودتو بدبخت نکن

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

دوران نامزدی واسه شناخته دیگه 

اگه میبینی اشتباه کردی توی انتخابت 

صراحتا بهش اعلام کن در صورت تغییر نکردن رفتارش ازش جدا میشی

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
حالا ردش کنی، بهتره چندسال دیگه پای ی بچه میاد وسط.. ناراحتی خانوادتم می گذره، باهاشون منطقی صحبت کن ...

آره ولی یکم از نظر عاطفی برام سخته واقعا چون تاحالا جز اون به هیچ مردی جز پدرم نزدیک نشده بودم….

بنظر هنوز بچس،تا قبل ازدواج به خانوادت بگو وتمومش کن خودتو بدبخت نکن

آره دقیقا به همین دلیل هم این همه صبوری کردم توی این دوسال حتی ازش خیانت هم دیدم ولی بخشیدمش گفتم شاید هنوز عاقل نیست ولی درست نمیشه😞

عزیزم دوره نامزدی برا اشناییه چرا از خانوادت پنهان میکنی هیچ کس مث پدر و مادر راهنمات نیستن به نشانه ...

خدا ک دستشو الحمدالله خیلی برام رو کرده واقعا ازش ممنونم و هربارم بهش گفتم خدایا انتخابم درسته یا نه یکی از بدی هاشو برام رو کرد

آره دقیقا به همین دلیل هم این همه صبوری کردم توی این دوسال حتی ازش خیانت هم دیدم ولی بخشیدمش گفتم شا ...

نامزدی برای آشنا شدنه دیگ،خوب فکراتوبکن با خانوادت درمیون بذار

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
شوهر من از اول درغگو و بدقول بود بعدد از۱۵سال زندگی مشترک که هربارم قول داد درست بشه نشد که نشد

آره دقیقا دوساله برای ما هم هیچی تغییر نکرده هرروز دروغای بیشتری هم یاد میگیره تازه اگ قدیما فقط برای چیزای بزرگ دروغ میگفت الان ثانیه به ثانیه رو با دروغ میگذرونه

چندسالشه؟شوهرم من قبلاسنش کم بود.همه چیوزندگیمونو می رفت به مامانش می گفت الان دیگه خیلی کم

24سالشه هنوز و واقعا از نظر بلوغ ذهنی نمیتونه درست و غلط رو تشخیص بده ک وقتی چیزی پیش میاد بین خودمون باید بمونه و به بقیه اصن ربطی نداره ک منو کوچیک میکنه جلو خانوادش

2706