2733
2734
عنوان

هفته ۶ ترشحات زیاد(چندشت میاد نیا عکس گذاشتم)

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 57 پست
انشاالله...تا خدا نخواد برگ از درخت نمی‌افته چرا انقدر ناامیدی درس آدم می‌ترسه ولی خداراشکر بچه قلبش ...

چند روز ترشحات قهوه ای داشتم امروز دیدم قرمزه قلبم ریخت

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
استراحت مطلق شیاف اگه دکترت اجازه میده هر ۱۲ ساعت رابطه ممنوعه توالت فرنگی حفظ ارامش تضاد خونی ...

ببخشید میپرسم من مجردم 

رابطه چرا ممنوع باشع مگه بچه تو کیسه اب داخل رحم نیس؟

خب رابطع با طول واژن کار داره دیگه 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
چند روز ترشحات قهوه ای داشتم امروز دیدم قرمزه قلبم ریخت

هرچی بترسی بدتره من یکی را می‌شناسم ازبس گرمی می‌خورد بچه سقط میکرد یه روز شانسی انار خرید خورد و اون بچه به دنیا آمد..

2738

اسی اگه قلبش کند نمیزنه ضعیف نیس ب ب موقع تشکیل شده اصلا نگران نباش .من سر بچه هام خونریزی داشتم .از پریود هم بدتر .استراحتم نداشتم راحت همه کارامم میکردم .از پله بالا پایین پیاده روی خودش قط شد تازه من تا یکی دوماه بارداری اینجور بودم ....اصلا نگریه کن ن غمگین شو بهترین یا بدترین دکترا هم بری چیز زوری ن میتونی از خدا بخوای یا نخوای .خدا بخوادصلاح باشه  میمونه .پس خیلی خودتو اذیت نکن

الهی بگردم. توروخدا فقط شیاف بذار هر۸ ساعت یکی فقطم مقعدی بذار. سونو نرو اینقد بگیر بخواب. من خود ...

یعنی این ترشحات خونی امکان داره قت بشه یا به خاطر میوم باشه ؟

یعنی این ترشحات خونی امکان داره قت بشه یا به خاطر میوم باشه ؟

اره بخدا اصلا نترس کم کم قطع میشه خصوصا چون قلب داره جوجوت.

بچه های قبلی من که لکه داشتم قلب نداشتم.

برا دخترم هم لکه داشتم هم خون هم قلب داشت الانم یسالشه.

فقط من کاااامل ۹ ماه مطلق مطلق بودم.

این مدت هیچی نیست زود میگذره فقط تحمل کن و رعایت

2706