2733
2739

خودتون یا اطرافیانتون تاحالا کسی بوده ریه هاش آب اورده باشه

مریضمون تو بیمارستانه یه هفتس از سینش سوراخ کردن یه شلنگ انداختن آب ریه اش تخیله شه سه بار شلنگ دراومده و رفته اتاق عمل خیلی نگرانیم نمیدونیم طبیعیه یا نه

هی از شلنگ کف میاد میگن ریه هاش گاز داره و خطرناکه. دعا کنید دیگه کف نیاد اون ظرفی که به شلنگ وصله همش پر کف میشه

در اثر چی؟ چند سالشه؟ چست تیوپ بهش وصله؟

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
پدر دوستم ریه‌ش آب آورد و همینجوری تخلیه‌ش کردن. ولی نمیدونم کف از ریه‌ش خارج میشد یا نه.  ان‌ ...

اره اونجام تو بیمارستان دونفر اینجوری بودن و زودم مرخص شدن اما ازشون سوال کردیم گفتن هیچ کفی خارج نشده

ممنون عزیزم

مشکل قلبی دارند.؟

نگران نباش امیدوارم حالشون زودتر خوب بشه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
در اثر چی؟ چند سالشه؟ چست تیوپ بهش وصله؟

۴سالشع والا یماه بود سرماخورده بود سه بارم دکتر بردن میگفت آلرژی. دیگه روزای اخر تنفسش سخت شده بود. چرا چسب داره اما پرستارا موقع عوض کردن چسب هی شلنگ رو جابجا مبکردن و شل میشد بچه هی عذاب میکشه.

این کف خیلی اذیتمون میکنه و نگرانیم

2738
والا سرماخورده بود یماه بیشتره دکترم چندروز پیش گفت ذات الریه گرفته ممنون گلم

عزیزم 💔 خیلی ناراحت شدم 

خوب پس همون ذات الریه است 

پسر من هم بستری بود به خاطرش بعد از چند روز مرخص شد.

امیدوارم زودتر خبر سلامتیش رو بدین 

حتما باید ریه تخلیه بشه بعد دارو تاثیر خودش و میزاره

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
عزیزم 💔 خیلی ناراحت شدم  خوب پس همون ذات الریه است  پسر من هم بستری بود به خاطرش بعد از ...

ممنون عزیزم خدا گل پسرتو حفظ کنه

مام همینو شنیدیم بعد یه هفته ام مرخص میشن اما دکتر به خواهرم گفته ریه هاش ازبین رفته و بخاطر همین هی کف میکنه. خدا خودش رحم کنه بهمون

2706