2752
2734
عنوان

کسی بوده بخاطر آب اوردن ریه بستری شده باشه وتخلیه کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1736 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای بمیرم برای اون دختر کوچولو ان شاالله خدا شفاش بده 😢خدایا خودت نجاتش بده بحق این شبای عزیز که در ...

قربون دل مهربونت عزیزم. انشالله خدا بخودت و عزیزانت سلامتی بده

الهی آمین🌹🤲

ممنون مهربون عزیزم فعلا همونجوریه از شلنگی که به ریه هاش وصله کف میاد تا قطع نشه چیزی نمیگن

دکتر چی میگه؟

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
میگه تا وقتی گاز بیاد خطر داره میگیم خوب میشه یا نه میگه فعلا نمیشه نظری داد ممکنه خوب شه و ممکنه نش ...

ان شاالله بحق علی اصغر شش ماهه امام حسین خدا شِفای عاجل عنایت کنه

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
میگه تا وقتی گاز بیاد خطر داره میگیم خوب میشه یا نه میگه فعلا نمیشه نظری داد ممکنه خوب شه و ممکنه نش ...

فقط خدا به دادتون برسه ، هر چی قسمت باشه همون میشه ، ولی بازم ان شاالله شفا پیدا کنه ،🤲الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

لطفا برای حاجتم یک صلوات بفرستین شما هم ان شالله به ارزو هاتون برسین،😊