2737
2734

دارن ناله میکنن چرا شوهر نمیکنیم پیشنهاد خوب نداریم

خودمو پرت میکنم از همینجا پایین 

بابا مگه چقد سن دارید شما ها یه جوری مینالن انگار ۴۰ سالشونه 

مگه قحطی اومده 

کاش اقایون نباشن ابرومون رفتتت 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم هشتاد و نه ام 😁 ببخشید اینو میگم ولی دو تا خواستگار داشتم با چندتا درخواست دوستی . ولی عین آدم نشستم درسمو می‌خوانم . اون روز یه دختر ۱۷ ساله سر یکسری چیزا با یه پسری که طلاق گرفته قصد ازدواج داشت .....

2742
من خودم هشتاد و نه ام 😁 ببخشید اینو میگم ولی دو تا خواستگار داشتم با چندتا درخواست دوستی . ولی عین ...

افتخار نکن تو سن تو همه باید دنبال پیشرفتو اینجور چیزا باشن 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

منم دهه هشتادیم ولی خب من برنامه آیندم رو چیدم و قضیه ازدواج برای ۳۰ به بعده😂همکلاسیام چند نفر ازدواج کردن بعضیا هدفشون ازدواجه بعضیا درس و اشتغال دیگه نمیتونیم مجبورشون کنیم مثل ما منتظر بمونن تا ۳۰ 😁😂

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2738
این سایت اصلأ مناسب سنت نیست

منم میخواستم همینو بگم 

چرا آنقدر پسرا منو حرص میدن همین الان یه مرده درخواست داد چرا منو ول نمیکنن خدا 

بلاک 

2706