2752
2734
عنوان

یه بار دگ تاپیک ببینم از دهه هشتادیا که ....

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خودم دهه هشتادم و نه ماهه عقدم تو دانشگاه به یک نفر فقط گفته بودم که عقدم فرداش همه فهمیدن می‌دونی چرا؟چون همه دارن دنبال شوهر میگردن و از نظرشون من خیلی موجود خوش شانسی هستم که شوهر دارم تازه من یکی دوسال ازشون بزرگ ترم و گاهی اوقات سر همین مسأله خیلی وقیح صحبت میکنن طوری که من شرمم میاد خجالت میکشم اصلا از دختر بودن خودم از اینکه اومدم دانشگاه از اینکه با این بچه ها همکلاسی شدم از همه چی شرمم میاد واقعا برای یک دختر خیلی زشته که عفت کلام نداشته باشه اونم سر اینکه چرا شوهرنداره و تو فکر اینه که بره مخ فلان پیرو بزنه تا ازش شوهر درست کنه

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2731
ازدواج برار بالای ۶۰ 😁😁😁

ولی الان که فکر میکنم ۶۰ زوده به نظرم بزاریم برای بالای ۹۰😂😂😂

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
 ولی الان که فکر میکنم ۶۰ زوده به نظرم بزاریم برای بالای ۹۰😂😂😂

تحصیلات که داریم .  پیر شدیم اقوام شوهر مردن شوهر که دیگه دستاش میلرزه گیر نمیده آدم جوونی کرده پیر نمیشه 😁😁😁😁😁

من خودم دهه هشتادم و نه ماهه عقدم تو دانشگاه به یک نفر فقط گفته بودم که عقدم فرداش همه فهمیدن می‌دون ...

۸۰ و چندی ؟ 

خاک تو سر ما دخترا انقد هول شدیم خاک 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
تحصیلات که داریم .  پیر شدیم اقوام شوهر مردن شوهر که دیگه دستاش میلرزه گیر نمیده آدم جوونی کرده ...

😂😂👍👍👍

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
چرا ازدواج کردن ؟

نه اینکه هول شوهر دوس پسر کلا موجود مذکرن و غرورشونو حفظ نمیکنن تا بیان دنبالشون منتشونو بکشن 

ارزشامونو کم میکنن

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2706