2737
2739
عنوان

یه بار دگ تاپیک ببینم از دهه هشتادیا که ....

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 53 پست
من خودم هشتاد و نه ام 😁 ببخشید اینو میگم ولی دو تا خواستگار داشتم با چندتا درخواست دوستی . ولی عین ...

یا خدااا ۸۹🤦من خواهرزادم ۹۰ هست خیلی کوچولویید شما که تو رو خدا از این تو این فازا نرید🤦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ربطی ب خودشون نداره خانواده درست داشتن اینجور نمیشد الان مادر پدرا بیشتر از دختر دنباله داماد هستن گند زدن با این رفتارشون!!

دیدم رو عوض کردم خدا کمکم باش🤗آمین🤲
ربطی ب خودشون نداره خانواده درست داشتن اینجور نمیشد الان مادر پدرا بیشتر از دختر دنباله داماد هستن گ ...

من نمیدونم چرا مامانم آنقدر از ازدواجم  در آینده حرف میزنه خیلی باهاش دعوام میشد الان اهمیت نمیدم 

2731
البته این که هست و قبول و درسته ولی باید یجورایی خودمون رو کنترل کنیم و ازدواج نکنیم ازدواج گزینه خو ...

عریزم چرا فکر میکنی ازدواح خوب نیست...

ازدواج سخته فقط  که خوب مجردی هم سخته

دختر و پسر اگر معیارهای درستی داشته باشن ازدواج خیلی خیلی بهشون کمک میکنه

باید انسان خودش رو برای مراحل مختلف زندکی آماده کنه. با مطالعه با تمرین با صبر 

منی که الان دارم بهت پیام میدم دم سحر با همسرم بحثم شده...😁 ولی بازم ازدواج میگم خوبی های زیادی در مقایسه با مجردی داره 

اینم ک مبینی طلاق و خیانت زیاد شده اولا خوب ب همون نسبت جمعیت زیاد شده 

دو اینکه پدر و مادرها بچه ها رو برای تشکیل خونواده درست تربیت و آماده نکردن... اولویت رو به موارد دیگه دادن. خیلی از جوون ها قربانی نگاه اشتباه والدین و والدین قربانی تبلیغات شدن

درصورتی که نیاز جنسی و تشکیل خونواده از نیازهای اساسی انسان هست مثل خوراک و پوشاک...

2740