2733
2734

عکس سفره های قشنگتونو بزارین هم ایده بگیریم هم کیف کنیم😁

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️

عکس نمیگیریم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| |•هر عقیده‌ای صرفا عقیده‌ی مذهبی نیست، پس باتوجه به برداشت شخصی‌ای که از امضام می‌کنی الکی گزارش نزن دوستِ عزیز چون منظور من عقاید مذهبی نیست•|

اگه عکس گذاشتید لایک کنید

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بفرمایین عزیزم ن مشهدی هستیم یکی از خاهرام عاشق کوفته ست هروقت افطاری میگیره یا کوفته میده یا اش رش ...

چه قشنگ چه کد بانو😍 دهنم اب افتاد

2738
عزیزم 🙏🏻عذرمیخام اگ هوس افتادی . اگ مشهد هستی بگو فردا درست کنم بیارم ی جا بیای بگیری 

نه قربونت برممم اینطوری نگوو خب‌ خودم تاپیک زدم دیگه😁 مشهد نیستم خیلی دوریم کاش مشهد بودم الان میرفتم حرم خوش به حالتون🥺❤️

نه قربونت برممم اینطوری نگوو خب‌ خودم تاپیک زدم دیگه😁 مشهد نیستم خیلی دوریم کاش مشهد بودم الان میرف ...

هروقت اومدی مشهد و قسمتت شد ی درخواست دوستی بده برات درست کنم بیارم دم هتل یا خودت بیای ی جا بگیری

2706