2737
2734
عنوان

بیاین عکس از سفره های مهمونیاتون بزارین😍🥘🥗🍗

| مشاهده متن کامل بحث + 387635 بازدید | 1295 پست
بیس نفر چیه نگران نباش درست کن  

اره پریشب دعوت کردم همه رو..شانسم پسرم سرماخورده بود همش بهم چسبیده بود..همه کارا رو خواهرشوهرم کرد بنده خدا😓انگاری اون افطاری داده بود نه من..بابچه کوچیک اصلا نمیشه مهمونی داد یعنی کوفتت میکنه..مخصوصامریضم ک باشن دیگ نوره علی نوره..جاریم همش تیکه مینداخت..اگ اینجوریه منم افطاری میدم پس..فلانی انگاری افطاری داده(خواهرشوهرم یعنی)..منم هیچی نگفتم🥲

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم  چه جالب !!! شبرنگ اسم یه پل نزدیکای خونه مون تو یکی از شهرهای آ ذربایجان غربیه&nb ...

چه جالب انشالله کل پسرت سلامت باشه زیر سایتون

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
واقعا عجیبههههه

خییییلی زیاد

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
2728
ممنونم عزیزم  ان شاءالله شما و عزیزانت هم زیر سایه خدا سلامت و تندرست باشید

تشکر مهربون