2737
2739
عنوان

مامانای دانا

77 بازدید | 16 پست

دخترم و پسرم با دختر عمشون ی جا کلاس میرن بعد هرسری ک تموم میشه کلاسشون یا دختر عمشونو میخوان بیارن یا دخترم گریه و دعوا و قهر ک ما بریم 

هرچندوقت ی بار اشکالی نداره اما زیادش حوصله میخواد

چیکار کنم هر بار این مشکلو نداشته باشیم؟

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم

چندسالشونه

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔

چندبار گفتم تکرار نشه باز انجام داده بااینکه قبول نکردم ولی هربار همینه اوضاع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خب بزار برن و بیان مشکلش چیه

هفته ای ۳ روزه

شلوغیاشون و دعواهاشون زیاده

منم دیگه حوصلم نمیکشه خودشون دوتا بودنی دردسر ندارن یکی میاد پیششون روانی میشم

برن اونجاهم دوس ندارم

ترجیح میدم پیش خودم باشن بیشتر تا خونه کسی

دختر عمشون ۵ بچه های من ۶ و ۸ پسره دختر ۶ سالم مدام غر میزنه

قانون بزارین محکم حرف بزنید که نه امروز نمیشه به غرغراش اصلا اهمیت ندید که فکر کنه نقطه ضعفتونه

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
قانون بزارین محکم حرف بزنید که نه امروز نمیشه به غرغراش اصلا اهمیت ندید که فکر کنه نقطه ضعفتونه

اهمیت نمیدم تا نیم ساعت ی ساعت وحشتناک بداخلاقی میکنه تایمایی ک من نمیرم دنبالشونو عمشون میارتشون یهو میبینم دختر عمه هاشم اورده

بدم نمیاد بیان ولی ن دیگه مدام‌.

میخوام کنترل شده باشه

2740
خب بگو یه روز در هفته شما برین یه روز اون بیاد

زیاده در هفته ترجیح میدم دورهمیشون یبار باشه کلاولی خب باز گوش نمیکنه هرچیم من بگم

بابا خب اون بچه ام دوس داره دوستش پیشش باشه یه بار این بره یه بار اون بیاد خونتون

همون تایم کلاسشون بازیه هفته ای ۳ بارم هست کافیه دیگه .

من تحمل این چیزارو ندارم زیاد بخاطر همین دنبال راه حلم

2706