2733
2739
اولا  دوما  ...

عزیزم ممنون که زحمت کشیدی اینا رو برام گذاشتی ولی من کلا با نفرین کردن مخالفم معتقدم که انرژی منفیش 

برمی گرده به زندگی خود آدم

تو مدت این ۵سال هم همش گفتم خدایا نفرینش نمی کنم چون واقعا اون آدم اگه سنگ هم بشه برای ما بی فایدس چون چیزایی که از دست دادم دیگه برنمی گرده و مهمترینش سلامت روانی شوهرمه که نه به خاطر از دست دادن پول و موقعیت شغلی بلکه به خاطر از دست دادن اعتبار و آبروش به بیماری روحی روانی مبتلا شد

واگذار کردم به خدا که خودش به راه راست هدایتش کنه

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤

گیر دادن های مادر شوهرم دعا کنید از این خونه برم جای دیگه 

با دوتا بچه هی میاد میگه اینجا کثیفه اونجا اینجوری اونجا اونجوری درک نداره اصلا.مزخرف و دروغگو ترین آدمی ک تا الان دیدم هنوز خط قرمزشم دروغه😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزرگترین چیز اینه که حال بد من برا هیچکس مهم نیس خودمم حس میکنم مهم نیستم شوهرم با خانوادم قهرند به هرکدومشون میگم من دارم اذیت میشم از قهر شما اشتی کنید براشون مهم نیس هر روز کارم شده گریه 

2728

بی نمکی دستم 

بعضیا خوبی هام رو با بدی خیلی بد جواب دادن 

توقع نداشتم خوبی هام رو با خوبی جبران کنن  ولی حداقل نباید بدی میکردن 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
برادرم تو روم گفت یه چی میگم که تا آخر عمرت بسوزی .بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کی ...

میگفتی از زنت معلومه چه نطفه ای قراره بهت بده توهم اززنت بدتروکثافت تر دیو .ث تحویل مردم میدی

حرف دل در دل بماند بهتراست!روزی خواهدامد دل من نیز روشن خواهد شد به هدیه ی زیبای خداوند که مدت هاست جای خالی اش در دلم لنگ میزند!💔😔
عکس دست من نیست اما همینجوره دستم یکی از استخوان های پا و دست (انگشت چهارم) کوتاهه یک نقص مادرزادیه ...

پای راست و دست راستش مشکل داره. فعلا در حال درمان پاشیم غصه دستش نیست. چون کشیدگی عضلات پا داره و نمیتونه پاشو کامل راست کنه 

2740
بی نمکی دستم  بعضیا خوبی هام رو با بدی خیلی بد جواب دادن  توقع نداشتم خوبی هام رو با خوب ...

متاسفانه دنیا اینجوری شده خوبی میکنی بدی میبینی دیگه مثل گذشته نیستند آدما ولی خدا خوبی هایی که بهشون کردی رو میبینه و حواسش بهت هست غصه نخور عزیزم

اینکه چرا حامله نمیشم🥺.....چهارساله منتظرم....اینکه میبینم دخترم تنهاس نه سالشه دفتر خاطراتش نوشته آرزوش خکاهر شدنه....از اینکه میبینم هر روز و هر شب ازم میپرسه....دلم از غصه داره میترکه

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  

وصع مالی بابام به مشکل خورده دارم از درون دق میکنم رخلاصه بگم به جز حقوق بازنشستگی منبع درامد دیگه ایی نداره. دارم دق میکنم از این بار سنگین. حتی یه پراید دربو داغون نداره بره مسافر کشی لااقل کمک خرجش باشه... الهی تو همین ماه عزیز گره از کارمون باز بشه...تنها کاری که میتونم بکنم اینه واسه هیچ وعده ایی خونشون نمیرم اگرم برم خودم تهیه میکنم میبرم که بهشون برنخوره... کاش خدا یه نطر کنه لااقل ارث پدریشو بتونه بگیره از اون عمه مفت خورم که همرو به راحتی بالا کشید

اینکه چرا حامله نمیشم🥺.....چهارساله منتظرم....اینکه میبینم دخترم تنهاس نه سالشه دفتر خاطراتش نوشته ...

دوست عزیز انشالله که به زودی دوباره بچه دار میشید  ولی زیاد فکر نکنید سلامتی بهترین نعمته دنیا هست                                                                                      یه زمانی منم برا حرف دیگران و مسائل بی اهمیت ناراحت میشدم اما الان یه ساله که دکتر گند زده به صورتم میفهمم همه اون ناراحتیها الکی بوده یه ساله مهمونی نرفتم مراسم سالگرد داییم که مجبور بودم برم با ماسک رفتم پیر شدم شب و روزم شده گریه کردن الان میفهمم سلامتی یعنی چی 

دوستان خودتون رو بخاطر حرف و رفتار دیگران ناراحت نکنید بگذارید و بگذرید هیچ و هیچ چیزی ارزش نداره                                                                                  امیدوارم نامردا و ظالمها تاوان کاراشون رو بدن 

2706