2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای ازدواج مخالفت میکنن برای درس مخالفت میکنن برای هدفم حتی کلاس زبان مخالفت میکنن لعنت ب این زندگی ک ب دنیا بیای و باید زیر دست این اون بزرگ شی و باید ب اجبار ب هر چی ک بگن قبول کنی حتی خدا هم راضی نیست اگه اینطوریه خدا کورم می‌کرد و ناشنوا باشم ن چیزی بشنوم و ن چیزی ببینم با ی عصا راه خودمو پیدا میکنم هیچی هم برام مهم نمیشه دیگه 

2731

خیلی هست اما اولین چیزی که تو ذهنم اومد خیانت دوس پسرم بود چون حالم خیلی بد شد دقیقا وقتی بود که بهش اعتماد کامل داشتم عکساشو که بغل هم بودن و پیاماشو دیدم دستام میلرزید سرم گیج میرفت انگار مردم اون لحظه🥲از خدا میخوام هیچکس این حسو تجربه نکنه

فقط دغدغم پسرمه 

حرف بزنه مستقل بشه 

حرفای ک مردم میگن تامیفهمن سندروم‌داون هست وای خدابهت صبر بدع اذیتت ک‌نمیکنه درک ک داره 

خیلی حرفا ک دلمو شکسته و تکه تکه کرده 

من عاشق پسرمم و جوابشون رو میدم و از تلاش کردن برای ایندش دست برنمیدارم 

اما منم یک‌مادرم میشکنم با دیدگاه مردم و حرفای ک‌میزنن

سندروم داون سندروم عشق ومهربانی🥰 ابوالفضل عشق مامانش برای پیشرفت ابوالفضلم‌دعاکنید 😍😘😘مرسی مهربونا
2740
حتما در حد توانت حتی یکی دوبار نماز شب و نماز جعفر طیار بخون،من برای ازدواجم خوندم. البته با خدا مع ...

سلام دوست خوبم. منظورتون از معامله با خدا چیه؟ توضیح میدید؟

من برای حاجتم از ۹ شهریور ۴۰۲ هرشب نمازشب خوندم و ۷۰ روز پشت سر هم نماز جناب جعفر و هزار هزار دعا و چله ونذر دیگه تو ۵ سال. خیلی به خدا نزدیک شدم الحمداله و به آرامش قلبی رسیدم خداروشکر. یه رشد بزرگ معنوی اصلا. ولی حاجتم محقق نشده هنوز. میخوام بدونم معامله با خدا یعنی چی. جای دیگه ام شنیدم. ممنونم

2706