2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کامنتم درجواب خانومهایی بودکه فکرمیکردن چون زودازدواج کردن وبچه دارشدن خیلی ازهمه عقب افتادن گفتم که ...

عزیزم😥انشاالله خدا سر راهت یک آدم درست و حسابی و یک مرد واقعی قرار بده که مادر هم بشی. اینو از ته دلم واست آرزو کردم

2731

هرچی ب خدا التماس میکنم مشکلاتمو حل نمیکنه ۸ ساله منتظرم مادربشم.همچنان مستاجرم خجالت میکشم باکسی رفت امد کنم  چون خونه و بچه ندارم همه سرکوفت میزنن

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2740
میشه عکس بدین. منم خیلی غصه میخورم برا خواهرم

عکس دست من نیست اما همینجوره دستم یکی از استخوان های پا و دست (انگشت چهارم) کوتاهه یک نقص مادرزادیه

با جراحی میشه درستش کرد اما من شرایط جراحی رو ندارم

امیدوارم یک روز مشکلم برطرف بشه

خواهر شما چطور؟مشکل دستشو میشه بگید؟

ببرید دکتر نشون بدید اگر نیاز به جراحی داشت دیگه غصه نخورید درست میشه 

بهم خوردن عقدم درست وقتی که لباس عروس صورتی قشنگمو گرفته بودم و کلیییییی ذوق پوشیدنشو داشتم  ب ...

این اتفاق برای من نزدیک عروسبم افتاد با هزار ارزو جهازمو چیدم لباس عروس کارت عروسی فیلمبردار همه چیزم آماده بود یه شبه سر یه اختلاف همه چیز نابود شد هنوزم چشمم دنبال لباس عروسمه ، طلاق گرفتم بعد چند وقت با یکی دیگه ازدواج کردم که هیچکاری برام نکرد چون که طلاق گرفتم حسرت لباس عروس تا ابد موند تو دلم . خدا جواب دلمو میده ؟ خدا از باعثش میگذره ؟

2706