2733
2734

چشم خورد دیدم پاش گبر کرده به یه نخ پلاستیکی از اینا که مال شیرینی پزیه  وبه قفس قفله کلی زور زد این چیزا نگاه با کلی بدبختی. درآوردم 

الان از کجا بفهمم ولش شکسته؟کز کرده توی خودش یه پاش هم داده بالا 

فردا می‌خوام ببرمش دکتر مادرمم گیر داده میگه که پول مفت داری فلان داری حالم خوب نیست 

به نظرتون خوب میشه ؟ بچم ۱۰ ماهشه تازه 

از کجا بفهمم پاش شکسته؟ یکم داغه پاش ، و زخمی شده بود یه کوچولو انگشت و بالای انگشتاش

بچه رو میبرن متخصص بچه ها نه دامپزشک🤔

سلام.کاربر آقا هستم اگر من رو در تاپیک های جنسی و مسائلی که به زنها و بدنشون مربوطه آنلاین دیدید اسکرین بگیرید و در همون تاپیک تگ ام کنید و به من رگباری فحش بدید و من قول میدم که در اینصورت هیچ واکنشی نشون ندم چون حقم بوده .. (همه مثل هم نیستند) متشکرم.🌾

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2740

حتما ببر دامپزشک یا داروخونه مخصوص حیوانات تو شهر ما داروخونه مخصوص حیوانات داره اگه ببری نشون بدی اونجا دکتر هس دارو میده واسه پرنده هزینه خیلی کمه

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
خونریزی خیلی کم داشت حس میکنم یکم پاش ورم داره پاشم میده بالا

عزیزم اگه ورم داره باید ببری آتل ببندن خوب میشه 

من یه بار توی دامپزشکی دیدم چطور آتل بستن دیگه یاد گرفتم 

تو هم یه بار برو ببین ان شاءالله که هیچوقت نیاز نشه ولی یاد میگیری

آروم باش ، صبور و آهسته پیش برو خالص باش❤️
اگه غذا و آب نمیخوره و تنفسش سریعه یعنی درد داره  احتمال شکستگی هست ببر دامپزشک

اب رو میخوره ، غذا رو نه ندیدم فعلا بخوره ، سرحاله فعلا ولی پاشو توی خودش جمع کرده

زشت نیست ببرم داروخونه ؟ نمیگن بی پوله؟

ن چه عیبی داره ..حرف بقیه برات نباید مهم باشه ..هزینه دامپزشکی خیلی بالاتر از داروخونه س ..انشالله که شکستگی نباشه و با یه پماد خوب بشع 

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
2706