2733
2734
عنوان

دزد گرفتیممممم

185 بازدید | 13 پست

چند وقت پیش از مسافرت برگشتیم دیدیم در انباری مون بازه و دوچرخه ها نیستن، و سرقت 2 ساعت قبل از اینکه ما برسیم اتفاق افتاده بود فکر کردیم دیگه برنمیگرده که دیشب منو اجیم تنها خونه بودیم دیدیم یه نفر داره همه طبقه ها رو میگرده بعد اومد جلو واحد ما موند مام الکی صدا در آوردیم تا بره ولی باورمون نمیشد واقعا دزده بوده، بابام که اومد دید بقیه وسایلمونم برده، تا امشب بابام گفت بذار کمین بمونم از 5 غروب نشست تو ماشین اونور خیابون تا ساعت 11 و نیم شب طرف برگشت، بابامم مثه شیری پرید گرفتش چنان زدش خونی شده بود دیگه اهالی دیگه اومدن زنگ زدیم پلیس، پلیس گفت باورمون نمیشه چجور گرفتینش این یه ساله تو این محله نتونستیم بگیریمش😭😂 واقعا به بابام افتخار میکنم

باریکلا😉

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

دم بابات گرم😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740