2737
2734

اگه خواستی من هستم البته فقط تو سایت..

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
اگه خواستی من هستم البته فقط تو سایت..

مشکلی نیس من ک اهل مزاحمت نیستم خودمم متاهلم خانم هستم سایت هم خوبه فقط می‌خوام با کسی بچتم اینقدر سرگرم بشم یادم بره پیام بدم کم کم از کلم بیفتجه کلن دستام پام همه جا تیغه می‌خوام فراموش کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مشکلی نیس من ک اهل مزاحمت نیستم خودمم متاهلم خانم هستم سایت هم خوبه فقط می‌خوام با کسی بچتم اینقدر س ...

نه عزیزم سوءتفاهم نشه منظورم این نبود مزاحمی 

منظورم این بود که من فقط سایتو دارم بقیه برنامه ها رو پاکیدم...

الان بت درخواست میدم  

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
منم مثل خواهرت حرف بزن نذار تودلت تلنبار شه اینجا کسی تورو نمیشناسه پس هر چه میخواهد دل تنگت بگو&nbs ...

بعضیا فک میکنن درخواست دوستی میدی فک میکنن پسرم فکر ناجور بخدا من گفتم کسی باهام دوست بشه فکر ناجور نکنین بخدا خسته شدم اینقدر خود زنی کردم امشب خواستم خود زنی کنم گفتم میرم با یکی دوست میشم اینقدر سرگرم میشم فراموش کنم

2740