2737
2739
عنوان

نظرتون در مورد دختری که

267 بازدید | 36 پست

تو ۱۴ سالگی ۱۰۰۰ جلد کتاب خونده و نصف بیناییشو از دست داده چیه ؟

خوبه یا بد ؟ 

یکی از اقواممون امروز اومده بود خونمون بعد هی از دخترش شکایت میکرد میگفت هر ماه ۳ میلیون میدم کتاب فقط براش 

منم پیش خودم گفتم به جا اینکه بزاره روسرش حلوا حلواش کنه به خاطر این دختر عالی که داره فعلا داره شکایت میکنه از هزینه کتاب 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

جذاااااااااابهههه

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

عادی نیست اینهمه کتاب خوندن

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
2738
کتاب بخونه خوبه ولی دیگه خریت هم نباید بکنه علم بی عمل به درد نمیخوره وقتی به سلامتیش ضربه میزنه

اتفاقا با خودش حرف میزدم میگفت یه جوری انگار معتادش شده حتی اگه خودش نخواد بخونه هی باز به سمتش میره 

دختره یه چیزیش هست

حالا فکر نکنید چون کتابه وااای چیه هرکی کتاب خوند که دانشمند نمیشه مثل فیلمه دیگه کتابم

دختره عادی نیستش

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
چرا

خب بیش از حد میخونه

حالا چون کتابه یعنی هرچی بیشتر بخونه بهتره؟! 

2706