2733
2734
عنوان

نظرتون در مورد دختری که

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 36 پست
خییییلی  نگا یعنی کمرش و بگیری تو دستات بهم میرسن انگشتات بعد یه باسن قشنگ داره بازو ها عضله ا ...

قیافش چی خوشگله دیگه آره؟ 😂

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسودیم شددد 😂😂😂 خدایا این چه زندگیههه دیگه این زندگی به درد نمیخوره 🚶‍♀️🕳😂😂

موافقم 😂

اگه یه روز دختر داشته باشم خیلی دلم میخواد مثل اون باشه 

موافقم 😂 اگه یه روز دختر داشته باشم خیلی دلم میخواد مثل اون باشه 

ولی هیچوقت مقایسش نکن باشه ❤

بعدم دخترت شبیه شوهرت میشه نه کس دیگه ای 😂

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2731
خوب شوهرم خوشگله  اگه از شوهرم بره که از اونم خوشگلتر میشه 😂

عه متاهلی 😁

خداروشکر انشالله که دختردار میشی به شوهرتم میره 🥰😁