2733
2734
عنوان

موهامو میخوام کوتاه کنم🫤🫤😂

234 بازدید | 32 پست

90سانت خسته شدم دگ ازش کوتاه کنم از زیر گوشهام راحت شم ولی مامانم گیر میده نمیزارع مگه حیف موهات دل ادمو سرد میکنه رشد موهام زیاد کوتاه میکنم هر دوماه ی سانت اینا ولی بازم رشد میکنه خسته شدم ی تنوع میخوام چیکار کنم بگید ببینم البته اخرش کار خودمو انجام میدهیم😁😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم دلم نمیومد زدم  زودی بلند میشه

خوب کاری کردی من کلا ادم اینکه یکاری انجام بدم بعدش پشیمون بشم نیستم ولی مامانم متاسفانه میگه دختر خودش نازه موهاش ی ناناز دیگس 😂😂

بکن بعد حسرت موهای بلند بخور🫠

ن اصلا اگ برا کاری تصمیم گرفت باشم دگ حسرت بعدش ب جونم گیر نمیشه تنوع خوبه خب بازم رشد خوبه اگ خواستم میزارم بلند بشه رشد موهام خوبه ب یکسال تا کمرم میرسه

2740
خوب کاری کردی من کلا ادم اینکه یکاری انجام بدم بعدش پشیمون بشم نیستم ولی مامانم متاسفانه میگه دختر خ ...

من تازه پسرونه زدم با چتری 

خانمای آرایشگاه میگفتن خیلی خوشکل شدی

حواست باشه بهش بگو موهامو میخوام. بهت بده موهاتو. اگه بی رنگ باشه کلی قیمتشه برنداره برا خودش

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون