2733
2739
عنوان

عکس //زود میذارم زود برمیدارم

986 بازدید | 53 پست

نظرتونو بگید فقط راجع ب چهره و اخلاقش 

یه اعلام حضور کنید بدونم واسه خودم نمیذارم

پ. ن:اینکه صاحبش راضیه یا نه و استوری کیه که اسکرین گرفتم هم کاری نداشته باشید بذارید گناهش گردن من باشه نگران هستید عکسو نبینید 

خاک+کاکتوس=خاکتوس(دیگه فلسفه نام کاربری رو نپرسید❤️)  میتونید رُکتوس هم صدام کنید ترکیب یک انسان رُک +کاکتوس=رُکتوس

بذار

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿

بذ

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بذااااااااااا

آقا خشگلی ول کن 😂

منتظر نظر تو بود😆

Xبند سابق، بگو ماشاالله😁   هرچی برام میخوای چه خوب چه بد خدا ضربدر صد بکنه بده به خودت انشالله🗿.          من آویزون یکی باشم اونه منم از رفیقاشم به عشق اون دیگه شبا نمیپاشم چون برامن هر دریو بگی باز کرد(خدا)😍😉
مهم اخلاقه 

اومدی خواستگاری مگه

2740
مهم اخلاقه 

😶

Xبند سابق، بگو ماشاالله😁   هرچی برام میخوای چه خوب چه بد خدا ضربدر صد بکنه بده به خودت انشالله🗿.          من آویزون یکی باشم اونه منم از رفیقاشم به عشق اون دیگه شبا نمیپاشم چون برامن هر دریو بگی باز کرد(خدا)😍😉
😂مگه حتما باید بحث خاستگاری باشه ک اخلاق مهم باشه؟  

از رو عکس چطور تشخیص دادی اخلاق داره این سواله

2706